Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet két kistestű kutyámat...

Lehet két kistestű kutyámat egyszerre szállítani autóbuszon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Közben az utazás megtörtént.Mondanom sem kell,hogy körülbelül 10 buszsofőrt kérdeztem meg,de konkrét választ senki sem tudott adni.Szinte a legtöbb azt válaszolta,hogy sofőrfüggő a dolog!

Kb ezt is tapasztaltam.Mivel az odautamnál kissé kötekedett a sofőr...hogy nem elég neki a buszon a morzsa..majd a két kutya is bepiszkít..meg majd megvadulnak..bla bla bla.Nem győztem neki mondani,hogy a kutyákat nem etetem az úton..illetve szobatiszták és nem fognak se bepisilni se bekakálni.Illetve,hogy emberbarát kutyákról van szó akik még sosem vadultak be.(itt megjegyzem,hogy egy 2 és egy 4 kilós kutyusról van szó).Na nagynehezen nagy morgások közepette adott kutyajegyet ami nem volt drága(több mint 200km-t utaztam) 540 ft-ba került nekik!!Az úton tényleg nem volt gond..mivel a két kutyus végigaludta.

A hazafelé vezető buszsofőrrel semmi gond nem volt.A világ legtermészetesebb dolgán adta a kutyajegyeket..és egyetlen szót sem szólt.

Hát úgy látszik tényleg sofőre válogatja....

2011. okt. 17. 08:19
 12/13 Akiteki ***** válasza:
100%
Némelyik sofőr gyárilag idegbajos. Évekkel ezelőtt kiállításra mentem vonattal-busszal két kutyával. A buszos közölte, hogy koszos kutyák nem jöhetnek fel a buszára. (Ja, mert biztosan ő vette.) Mondtam neki, hogy kiállításra megyünk, ezek a kutyák tegnap este fürödtek, kérdezze meg az utasait, hányan fürödtek tegnap. (Tele volt hajnali alkesszel a busz) Nem tette meg, de egész úton minket b...tatott.
2011. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bizony bizony!

Az én kutyáim is tiszták!

De azért még indulás előtt megfürdettem őket.

Mindkét kutyám kellemes kamilla illatú volt...

Nekem is az jutott eszembe,hogy néhány ember koszosabb...

Na erről ennyit

2011. okt. 17. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!