Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül általában egy...

Mennyibe kerül általában egy yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Olyan 100-150 ezer körül..
2011. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
80.000
2011. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de én kb. 10 nappal ezelőtt láttam 0 forintért.
2011. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

törzskönyvvel chippel oltva féregtelenítve 100.000 Ft felett..bár ha van vmilyen hibája harapás vagy bármi más ami nagyon ritka de előfordul olcsóbban is odaadják..:)

szaporítótól ne is próbálj kutyát venni mert többe fog kerülni az állatorvosi kezelése mint egy törzskönyvezett kutya :)

2011. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból csak tenyésztőtől szabad kutyát venni..Nem is értem,ha valaki szaporítótól vesz.Nem éri meg.Nekem egy Újfoundlandim tenyésztőtől 7 éve 200 ezerért vettük,és van egy menhelyről hozott keverék.
2011. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4.válaszoló vagyok..utolsónak írom: Azért nem mindenkinek ilyen egyértelmű hogy szaporítótól nem veszünk kutyát ;) Pár ismerős már befürdött vele..ezért lesz nekem tenyésztőtől bull terrierem :)
2011. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Hátöh.. azért a szaporítósok sem egyformák..

Vagyis.. inkább ki számít szaporítónak?

Nekem egy németjuhászom van, nem törzskönyves, viszont tökéletes kutya és szép is. :)

Nekem egyetlen bajom vele, hogy mivel nem TK-s nem mehetek vele versenyezni (gondolok itt világbajnokságokra, stb). De nem beteg, semmi baja nincs.

Akitől vettem (akkor ismertem meg, mikor a kutyát elhoztam tőlük) az folyamatosan érdeklődik a kutya iránt, találkozunk is, mert egy faluban élkünk és együtt visszük néha a kutyákat sétálni (ő hozza, anyát-apát én a gyereket). Teljesen korrekt ember! Egyik ismerősöm is hozott onnan kutyát, és mivel megtudták, hogy nem bánik jól vele, visszavették a kölyköt és kerestek neki másik gazdit.. :) Ezért mondom, nem mindegy milyen az illető, akitől a kutyát hozod.

Viszont, lesz még egy, az már TK-s lesz, pont a versenyek miatt.. és nem másért. :)

2011. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen de azért én már a hirdetéseknél levágom ki az aki foglalkozik a kutyákkal és ki nem egy hirdetésben láttam: Amstaff kutyaköjkök eladóak a szűlők gyó idegrendszerűek..és ezekkel a helyírási hibákkal plusz a szuka kutya láncon van tartva a kan is de a szuka úgy szoptatta a kölyköket hogy láncra volt verve..:(
2011. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen.. sajnos sokan vannak ilyenek is. Na velük nem szabad szóba állni.. semmi pénzért!
2011. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80 ezerért már lehet kapni megbízható helyről, nagyon jó vérvonalú szülőktől, törzskönyvvel. Mi most hoztuk el a miénket vasárnap.
2011. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!