Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újraélesztették már a kutyádat...

Újraélesztették már a kutyádat? Mennyi az a kritikus idő, amíg bármi történhet?

Figyelt kérdés

Inkább így kérdezem.Talán így érthetőbb.(korábban feltettem egy kérdést,de úgy látom félreérthető volt)Kérlek ne azt írjátok,hogy nem vagytok orvosok,vagy hívjam fel az orvost...

Voltunk orvosnál és beszéltem is vele.

Csak nagyon aggódok.Úgy érzem képes lennék hetekig mellette ülni és figyelni...ha értitek mire gondolok..A válaszokat előre is köszönöm.


2009. máj. 1. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de meg mindig nem vilagos. ugy erted, ha tortenik vele vmi akkor helyszini ujraelesztesrol beszelsz, vagy komaban van? hogy erted hogy hetekig ulnel mellette es figyelned?
2009. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
A legkritikusabb az első 24 óra. Ha addig nem tapasztalsz semmit, akkor rendbe jön:)
2009. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak.:Tegnap este újra kellett éleszteni (sétáltatás közben ),aztán gyenge szívveréssel rohantunk az orvoshoz ahol kapott egy csomó injekciót.

Kérdeztem az orvost,hogy mennyi a kritikus idő,de azt mondta,hogy "most egy darabig figyeljük".Na jó,de meddig egy darabig?Nincsen kómában..szerencsére..Mozgása még egy picit bizonytalan és egész nap csak fekszik.Nem merjük egyedül hagyni még a szobában sem.

2009. máj. 1. 21:06
 4/15 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak nagyon köszönöm....talán így egy picit nyugodtabb leszek...Valaki azt mondta nekem,hogy 2 hétig bármi lehet....Jól megijedtem.Ezért lesem állandóan,hogy jól van-e.
2009. máj. 1. 21:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

de mi történt?

Mi váltotta ki ezt?

Van vmilyen betegsége?talán szivbetegség?

rendesen ki van vizsgálva?

Jobbulást kivánok a kutyusodnak!

2009. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm és remélem,hogy most már nem lesz gond.Kutya harapása váltotta ki.Kivizsgáltattuk tetőtől talpig(ultrahanggal is),de nem találtak semmit....Erre misem számítottunk.Vasárnap este egy stadffordshire terrier odaszaladt és elkapta....Mivel ő egy 2 kg-os yorki eléggé bizonytalan volt a belső sérülés és a törés is.(Hozzáteszem Ő soha nem volt agresszív kutyákkal.Inkább barátkozós természete van)Szóval kivizsgálták és már kicsit megnyugodtunk,hogy "megúsztuk",mikor levittem sétálni és lent egyszerűen összeesett.Azt mondta az orvos,hogy ezt a trauma okozta.Talán a szagok,vagy valami más váltotta ki....nem tudom...Ennyi...Most meg itt ülök mellette és bizakodok...

Köszönöm az aggodalmadat.

Üdv.

2009. máj. 1. 22:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, most mar ertem. nagyon szurkolok, hogy minel elobb felepuljon a kutyus.
2009. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm..
2009. máj. 1. 22:14
 9/15 anonim ***** válasza:
legelso vagyok: sokat gondolok rad, hogy van a kutyus? minden jot.
2009. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszönöm,hogy gondolsz ránk.Remélem ti nem kerültök ilyen helyzetbe soha!!

Most már fel-fel kel és megy is,de még elég bizonytalan..:-(

Néha még dülöngél,elesik...Reméljük nem lesz maradandó agyi károsodása.Ez még csak később derül ki.Talán a kritikus időszakot átvészeljük lassan.Akad még gondunk a székletével.(van,hogy nincs ereje kinyo..-ni),viszont most már egyedül iszik meg eszik is.Hát idő,de a kis szervezetének.Még regenerálódnia kell.Azóta fél mindentől,pedig olyan kis eleven volt mindig.Szóval reménykedünk és mindent megteszünk hű és önzetlen családtagunkért.

Köszönöm,hogy írtál!Nagyon jól esett..:-)

2009. máj. 5. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!