Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire figyeljek a német juhász...

Mire figyeljek a német juhász tanításánál?

Figyelt kérdés
Többen azt mondták, hogy szinte "magától" szótfogad. Igaz, hogy alig kell tanítani, és pl. ha utcán megyünk, akkor nem hagy ott, ott van körülöttem, anélkül, hogy utasítani kelljen?
2011. okt. 16. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ilyen kutya nincs. Mindegyikkel foglalkozni kell, tanítgatni. A németjuhász alapvetően szeret engedelmeskedni, de csak ha erősen van fogva, és falkatagnak érzi magát, nem falkavezérnek. Elég erős egyéniségek tudnak lenni.
2011. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Következetesség! Abban igazad van, hogy ragaszkodó, de ha nem vagy falkavezér, könnyen rátérhet más kutyák és macskák kergetésére, erre figyelj oda! Egy alap engedelmest tudnék ajánlani, ha ő az első kutyád, akit tanítani akarsz, de ha elakadsz, segítek én is szívesen! :)
2011. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ő lesz az első kutyám.
2011. okt. 30. 13:02
 4/4 anonim válasza:
szerintem leginkább arra hogy németül beszélj hozzá...
2011. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!