Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogy meglöttek...

Igaz az, hogy meglöttek Ganxsta Zoleenak a kutyáit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom (azt láttam a tv-ben), hogy azt a kutyát lőtték meg, ami alomtársa (tesója:) ) volt Ganxta kutyájának. De a meglőtt kutya egy másik srácé.
2009. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ú én pont láttam az interjút Zolival, de már nem emlékszem...


De nem az ő kutyáját lőtték le hanem valami volt rendőr ember az utcán sétált a kutyájával póráz nélkül. És Zolinak van egy ismerőse akinek volt 2 kutya (azok talán alomtársai vagy hasonló a Zoli kutyájának) és volt valami hogy a kutyák közé bement az ember kutyája és verekedtek vagy mi a srác kiment de a hülye ember lelőtte a srác kutyáit/kutyáját.


Nem tudom már mi volt pontosan. Lehet nem így volt, de nagyjából így emlékszem.


De a kutya/kutyák meg is haltak sajnos :( de nem a Zoli kutyája volt csak ismerte a gazdit és a kutyák között volt valami kapcsolat.

2009. máj. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem az Ő kutyáját lőtték meg!

Egy kedves barátja a gazdi akivel egy suliba járnak.

2009. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!