Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6éves rotweiler fiú...

Van egy 6éves rotweiler fiú kutyám a többit lennt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a baj vele hogy nem lehet megszeretgetni játszani vele hasát megsimogatni csak a fejét de azt is óvatosan ha már erősebben simogatod morog ha focizunk és odarugom neki a labdát elakarom vbenni h játszunk felveszi a szájába és morog szájkosarat nem tudok ráadni mert morog agresszív nagyon olyan jó akinek látom h játszi ka kutyával rendesen simogatja hátát oldalát elveheti tőle a játékot és a kutya hadja. segitsetek. köszi
2011. okt. 19. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal vigyétek el kutyaiskolába. A kutya nem tisztel benneteket/téged, úgy érzi, ő a falkavezér. Meg kell nevelni, mert akár meg is támadhat majd egyszer...
2011. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jah, és talán nem ártana ivartalaníttatni. Attól is le szoktak nyugodni valamelyest.
2011. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Ha pedig nevelési célzattal valaha is megütöttétek a kutyát, ez halmozottan igaz!!!
2011. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Idáig nem derült ki, hogy ilyen a kutya? Csak Neked van vele gondod, vagy mindenkinek a családban?
2011. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezen mi nem tudunk segíteni. Neked és a családodnak kell megváltoznotok és új alapokra helyezni az egész kapcsolaotokat a kutyával. Egy kutyaiskolában tudnának segíteni nektek!
2011. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Egyedül apámra hallgat a kutya ő szól neki h helyedre akkor megy csak ő nincs itthol kamionozik elég keveset van itthon ugyhogy szeretném ha rám is hallgatna de már szólni sem merek neki. Amúgy nevelés céljából régebben ráütöttünk mikor kicsi volt meg a család egyik tagja amikor kicsi volta kutya és evett csipkedte. írjatok még
2011. okt. 19. 15:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha lesz új kutyám akkor milyet vegyek ami barátságos szelíd sokan mondták a golden retriever, labrador
2011. okt. 19. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló voltam.

Ne új kutyán gondolkozz, a jelenlegi a TI kutyátok, TI tartoztok érte felelősséggel!

Helyre lehet hozni a viselkedését, ha kértek segítséget.

A kutya apukádat tartja falkavezérként, ha apud nincs ott, akkor ő felvállalja magára a vezér szerepét, mert a kutya a családot falkaként kezeli, és falka nem lehet vezér nélkül. A kutyád nagyon jól tudja, hogy félsz tőle, érzi, tehát az első fontos lépés, hogy biztos legyél magadban. Ha közeledsz hozzá, húzd ki magad, hogy a testtartásod is azt sugallja, hogy te vagy a főnök, és pont. Ha valamit kérsz tőle, hogy menjen a helyére pl, akkor azt ne csak kérd, hanem gondolj is rá. Legyél biztos is benne, hogy a helyére fog menni. Légy következetes. Ne üsd meg őt, ő sem harap meg téged. Tisztelt a kutyát. Ő is sokkal boldogabb lesz, ha nem neki kell lennie a vezérnek.

Nem tudom, viszed-e sétálni, futni. Napi kétszer 40 percre vidd el, hadd fáradjon el. Egy kutyaiskolában rengeteg tanácsot tudnak neked adni.

És vidd el ivartalanításra.

2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én vinném sétálni de sajnos azt se engedi h a nyakába tegyem. Amugy sokat segitettél ki fogom próbálni amiket írtál.
2011. okt. 19. 15:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Örülök, ha segítettem vmiben.

Olvasd el Cesar Millan: A csodálatos kutyadoki című könyvét. Talán már használtan is meg lehet vásárolni.


A lényeg, hogy legyél biztos önmagadban, hogy a kutyád azt érezhesse, hogy van egy vezetője... Bármit, amit vele teszel, önbizalommal tedd.

2011. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!