Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hoztuk el a Border Collie...

Ma hoztuk el a Border Collie kiskutyát, allandóan aludni akar, ez normális?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ők még játszanak-esznek-alszanak. Gondolom kimerítette a mai változatosság is. Ha napok múlva is ilyen, akkor kezdj aggódni, de ha normális helyről van akkor nem lesz semmi gond.
2011. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Gondolom 8-9 hetes. Biztos édes:)

Igen, ez még néhány hétig így lesz, sokat alszik, felkel (akkor fog pisilni, kakilni!) játszik, és újra alszik. Ugyanúgy, mint az embergyerekeknél:)

2011. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ne aggódj, majd éjjel kiengedi a hangját.. :)
2011. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A kölyök állatok még sokat alszanak, hamar elfáradnak. És most nagy megrázkodtatás volt neki, hogy új helyre került...
2011. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom 15 hetes, még mindig képes napi 18-20 órát aludni :) Ne aggódj :)
2011. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi, ő szeptemberben 3. án született.
2011. okt. 19. 19:27
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember 3án született és már nálad van??? Csak gratulálni tudok neked és annak szaporítónak akitől hoztátok.... Egy 6 hetes kutyának még az anyjánál lenne a helye a testvéreivel együtt. Ezt hányszor kell még elszajkózni h meg is értsék az emberek?? A baj az h a kutyák isszák meg a levét.


Remélem a fajtához és a kutyaneveléshez többet értesz, mint ahogy az első blikkre látszik...

2011. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A 6 hetes kiskutyákat többnyire véglegesen el lehet választani, hiszen erre az időpontra megnyugtató módon megtanulnak enni és inni.


Az hiszem értek egy s mást. Régóta tartunk kutyát.

2011. okt. 19. 19:35
 9/23 anonim ***** válasza:

mikor mi hoztuk el (augusztusban) az új kutyánkat(havanese) 9 hetesen , akkor pár nap alatt rájöttünk hogy mennyit tudunk vele játszani és mennyit fog aludni


nálunk úgy volt hogy fél órát maximum 1 órát fent volt ekkor játszottunk vele :) aztán 3-4 óra alvás újra 30perc/1 óra játszás , az volt a gond hogy úgy jött ki neki hogy este inkább éjszaka sokat volt fent de mivel még nyári szünet volt így nem volt gond a fen maradás , szerencsére mire elkezdődőt a suli a kutyus hozzá szokott a mi élet ritmusunkhoz..úgyhogy teljesen normális ha sokat alszik , jó kutyázást!!

2011. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

19:23-as vagyok

Bírom itt az embereket, hogy kérdés nélkül bárkit leoltanak. Holott nem mindig lehet tudni, hogy mi áll a háttérben.

Én tenyésztőtől vettem a kutyámat és 6 hetesen hoztam el. És hogy miért? Mert az anyukája 4 hetes korában meghalt és gyakorlatilag mindegy volt, hogy én nevelem/etetem tovább vagy a tenyésztő.


Lehet, hogy itt tényleg egy szaporítóval állunk szemben, de azért nem kell mindig általánosítani.

2011. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!