Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 2éves német juhász kutyám aki 4-5 napja nem szik semmit csak a vizet issza, szeretett labdázni de most rá se néz a labdára, sétálni is nagyon szeretett de már ahhoz sincs semmi kedve..... szerintetek mi baja lehet neki? kérlek segitsetek
2011. okt. 23. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Arról hogy vizet iszik csak, nekem 1ből az jut eszembe h megmérgezhették,adj neki tejet az semlegesíti a legtöbb mérget,lehet hogy erős az immunrendszere és azért van még életben (vagy lehetséges h túlette magát esteleg valami nehéz zsíros dologgal).

Vayg lelki beteg,ha valaki a családból vagy (párja=kutyus akivel 1ütt volt régóta) meghalt vagy ilyesmi lehet még.Más nem jut eszembe.

2011. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

4-5 napja nem eszik és még nem vitted el orvoshoz?!

...

2011. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akiteki ***** válasza:
Beteg, lázas. Szerinted ilyenkor mit kellene csinálni?
2011. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Már tegnap is későn lett volna.
2011. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég lassan dolgozod fel az eseményeket. 4-5 napja nem eszik és most jut eszedbe... Állatorvos, mondjuk?
2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én már a második napon rohantam volna vele az állatorvoshoz.

Nagyon esélyes a babézia, akkor viszont már lehet, hogy késő.

Vidd orvoshoz, MOST!!

2011. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz kébzeljétek el de az a majom aztmondta hogy cukorbeteg és nemlessz semmi baj rá 5napra a kutyám elaludt és többet nem kelt fel....:( amugy az első komira csak anyitt h adtunk neki és aztse itta meg....:(((((((
2011. nov. 1. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Most már biztos vagyok benne, hogy babézia lehetett. Az szokott ilyen gyorsan végezni a kutyákkal.

Egy normális állatorvos azonnal vérvételt csinált volna, és Imizollal kezeli.

Tudom most már késő erről beszélni, de megkérdezhetem, hogy a cukorbetegséget mi alapján állapította meg?

2011. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nemtudom mert én épp akkor értem haza amikor menni készült de azt tudom hogy adott neki egy inekciót...
2011. nov. 1. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Tehát házhoz ment, akkor viszont nyilván nem nézett vérképet, de ránézésre megállapította, hogy cukorbeteg... Nekem semmi közöm az állatgyógyászathoz, de alap dolgokkal mégis tisztában vagyok.

Még egyszer, sajnálom a kutyusodat:(

2011. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!