Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó és megbízható állatorvost...

Jó és megbízható állatorvost tud nekem ajánlani Esztergom környékén, aki nem vagyonokért dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:36
 1/4 anonim válasza:
57%

Mi hozzá szoktuk vinni a cicát. Nem Esztergom ugyan, de nincs nagyon messze.

A doki meg nagyon aranyos, és jól is dolgozik.

Dr. Kollár Sándor

Sárisáp, Szabadság tér 7.

tel:06 33 450 558

mobil:30 9340 580


A Tatai Állatgyógyászati Központban is jó szakemberek dolgoznak amúgy, ha az sincs túl messze érdemes elnézni oda is.

2011. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én Dr lakatos Tibort ajánlom. Nemrég kezdett el az Esztergomi Állatkórházban rendelni. Nagyon alapos, ha felhívom is szívesen válaszol (pedig hétvégén hívtam. Nem kér sok pénzt, ha nem biztos valamiben további vizsgálatokat kér, így nem az van hogy kísérletképp szedetsz a kutyáddal egy hétig valamit, ha nem jó a másik héten majd egyebet...Nagyon kedves és türelmes(kis hisztis pulink van :D) Mi Esztergomban ismertük meg, de Únyon van magánrendelője is, azóta oda járunk!
2013. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Milibindi ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval! Én is csak ajánlani tudom Dr. Lakatos Tibort! Lelkiismeretes nagyon.
2014. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ajánlani sajnos nem tudok,de biztosra tudom mondani,hogy Kollár Sándorhoz ne vigyétek az állatkáitokat! Nem túl higiénikus,késik,elfelejti az időpontokat,nem ad számlát,hasra ütésre mond egy árat,félnek tőle az állatok,még egy állatunkat sem gyógyította meg és a közvélemény sem túl jó róla.
2016. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!