Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 Hónapos hosszú orrú német...

5 Hónapos hosszú orrú német juhásznál 5 mm-es hátra harapás felnőtt koráig rendbe jöhet e? (legalább annyira hogy a 2mm-es megengedetten belül legyen? ) Ha igen mekkora eséllyel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenki másnak is a kommentet!

2011. okt. 28. 10:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Már bocsi az Off-ért de te visszacserélnéd a kutyádat 8-9 hónaposan? Én nem tudnám kicserélni,mert épp "hibás", én akkor is szeretem,munkakutyának meg szerintem teljesen mindegy,hogy 5mm-es vagy 2mm-es hátra harapása van..
2011. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha lemond a tenyésztési céljairól , és jó a kutya, biztos nem válik meg tőle. De ha nem tenyészthető, és még dolgozni sem tud vele, minek tartogassa? Mjad keresnek neki egy olyan helyet, ahol családi kutya lehet.
2011. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az Off-os..igen én azt értem de legelőszőr is dolgozni akar vele és a tenyésztés zárójelben van,ezért kérdeztem,mert hát azért fél év alatt csak hozzá nő az a kutya,több tenyésztőt is ismerek és ha pl.kiderül 7-8 hósan a kutyáról hogy nem jók a fogai nem viszi vissza ahhoz akitől vette hanem ivartalanítja és ott marad a kertjében..de persze ez csak az én véleményem,én nem tudnék megválni a kutyámtól akkor sem ha tenyészthetek vele,munkára meg nem szükséges a tökéletes küllem..Most nyáron lesz egy whippetem tenyésztőtől de mondjuk ha nem felel meg a standardnak vagy hátra vagy előre harapása van és 5 hósan jelentkezik,akkor meg mondom a tenyésztőnek,és azt is hogy ettől függetlenül én imádom és nem kell érte másik kutya..
2011. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!