Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kilehet tenni egy am. Stafford...

Kilehet tenni egy am. Staffordot, ha eddig bent volt?

Figyelt kérdés
Most 8 hónapos staffordom van....Mikor kicsi volt, bent volt egy darabig, aprilisban hoztuk. Aztán, mikor már jó idő volt, kint volt, de most hogy itt a tél, megint bent volt nekem csak annyi hogy a munkahelyemre hordtam, úgyhogy nappal kint volt nekem....Most hazajöttem anyáékhoz, és nemakarja megengedni, hogy bent legyen....Ezzel az a kérdésem, hogyha most kint is hagynám, télre is, nemfázna meg?????Vagy inkább ezen az éven próbáljam bent hagyni, és majd jövőre kint marad????????
2011. okt. 26. 09:38
 1/3 shelli ***** válasza:
Nekem is ilyen rövid szőrű (bull keverék) kutyusom van, tavaly 1,5 éves volt és próbáltam kitenni, de csak reggelente, míg dolgozni megyek, és mindig megfázott, rendesen köhögött is szegénykém. A pociján szinte nincs is szőr jó hogy fázik. Szerintem had maradjon bent.
2011. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem évekig élt bent a lakásban a kutyám(szintén rövid szőrű ) De amikor férjhez mentem és vidéki házba költöztem a férjem szerint a kutyának kint van a helye.Így kikerült az udvarra állandóra.Pár hónapig nehezen bírta,hogy nem lehet bent,de megszokta.Semmi baja nem lett.Bár amikor nagyon hidegek voltak akkor beengedtem.
2011. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jövőre kellene nekifutni ennek, mert nem hiszem hogy egy-két hét alatt olyan dús szőre nőne, hogy baj nélkül átvészelné a napközbeni mínuszokat is. Vagy fűtött ól, ahonnan szétlát, és fokozatosan hozzászoktatni a kinti élethez.
2011. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!