Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti magyar vizslának kutyaruha?

Kinti magyar vizslának kutyaruha?

Figyelt kérdés
kint tartott rövid szőrű magyar vizslának milyen kutyaruhát érdemes varrni, amit nehezen szed le magáról? (nem mehet be a lakásba, szüleim nem engedik sajnos, de szigetelt óla van, illetve a kazánházba is bemehet)
2011. okt. 26. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
nem kell neki kutyaruha könyörgöm... -.-"
2011. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Elég neki a kutyaház, a kazán meg főleg..eszedbe ne jusson a ruha..
2011. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
hogy kéne egy vadászkutyának ruha a vadászat alatt sem öltöztetik a vizslákat de ha fázik akkor be fog menni a kazánhoz
2011. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is magyar vizslám van még csak 5 hónapos, de mi egyátalán nem tartjuk benn a hideg ellen. Ha szigetelt ól van neki akkor meg miért kéne? Ruha sem kell rá xD Hidd el nem fázik...ha az ólba van meleg takaró vagy ilyesmi az neki bőven elég :)
2011. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Akiteki ***** válasza:
55%
Esik az eső vagy a hó, a kutyaruha megázik, a kutya meg kap egy jó kis tüdőgyulladást. Nagyon rossz ötlet.
2011. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan magyar vizslát, aki estére követeli az esőkabtját. Nem ruha, hanem kimondottan esőkabát pont azért, hogy ne ázzon el.
2011. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Van köztetek olyan, akinek vizslája van? Vacog az ajtó előtt már 10 fokban is. Egészséges, semmi baja, de fázik. Amíg bírja, kint alszik az ajtó előtt akár mennyire is vacog. Méterekről lehet hallani, ahogy reszket szegény. Tehát kell rá ruha estére.
2011. okt. 26. 16:48
 8/19 anonim ***** válasza:
Kinti kutyára nincs értelme ruhát adni. Ha benti lenne, és sétára adnál rá, az oké. De így...
2011. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Beengedni nem tudod? Pont a múltkori sulis vizsgán néztem, hogy az esőtől és a 10 fok körüli hőmérséklettől már reszkettek a vizslák. Ha muszáj kint lennie, én adnék neki egy kabátkát, de mindenképpen valamilyen erős vízlepergetőt, mert ha a ruha elázik, az tényleg rosszabb, mintha nem lett volna rajta.
2011. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

hali Kérdező


nekem most 5 hónapos a vizslám, az előző 15 évesen múlt ki (szintén vizsla)


jól tudom, hogy a vizsla bizony fázhat, sőt, akármilyen kutya fázhat (sok tényezőtől függhet), szal ne törődj a ruha ellenzőkkel, meghogy vadászkutya Jézusom..ha úgy látod hogy fázik, ruhát neki..szerintem én is fogok szerezni a sajátomnak, mások véleményé meg teszek


mindenkinek szívügye eldönteni, ad-e ruhát a kutyájára..ez nem csak divat..biztos azok a szánhúzó kutyák is plázacicás divatmajmok, amelyeknek cipő van a lábán

2011. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!