Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtak ezek a kutyak?

Milyen fajtak ezek a kutyak?

Figyelt kérdés

[link] Ez egy labrador?


[link] Ez pedig egy westie?


2011. okt. 27. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az első egy golden. A standard szerint a hófehértől a vörösig elfogadott a színe, csak valamiért manapság a krémszínűeket preferálják, de attól még a vörös is normális goldenszín.
2011. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
AKTELEKI! AZ IRSZETTER AZ NEM IS IGY NÉZ KI! MIÉRT IRSZ HÜLYESÉGET HA NEM ISMERED A FAJTÁT!?!
2011. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a goldennek van vörös változata csak ritka!

Szőrzete: Sima vagy hullámos, hosszú szálakkal. A sűrű aljszőrzetnek vízlepergető tulajdonsága van.


Színei: Szőrzete az arany vagy a krémszínű bármely árnyalata lehet, viszont nem lehet vörös vagy mahagóniszínű. Néhány fehér szőrszál megengedett, de csak a szügyön. Az orrnak lehetőleg feketének kell lennie, de hormonális hatások, illetve a környezeti hőmérséklet miatt világosabbá is válhat. A szem pereme sötét, a szem barna.


[link]

2011. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem is vadkacsavadász retriever az első. De goldennél is megengedett a rókavörösig a szín

2011. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ühüm rosszat mondtam? :/
2011. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Akiteki ***** válasza:

Miért kiabálsz? Vörös. :))

Néha én is írhatok hülyeséget? Csak másnak lehet?

2011. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!