Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is felelőtlenség...

Szerintetek is felelőtlenség egy ilyen embernek egy amstaff? (többi lent)

Figyelt kérdés
A sulinkban van egy csaj ,nem pláza cicás meg semmi , behozta az amstaff kutyusát a suliba még kölyök 3 hónap körüli lehet oszt.társam a bnője és mondta hogy nagyon elkényeztetik meg minden én mondtam neki hogy ennek a fajtának erős nevelés kell mert könnyes válhat belőle egy agresszív kutya..az elkényeztetés egy kutyának se jó,mindent megengednek neki..arra is mondtam hogy ha felnőtt lesz akkor sok gond lesz vele..mivel én csak látásból ismerem a csajt nem mehetek oda hozzá kioktatni hogy nevelje a kutyáját...alig van otthon a csaj állandóan bulizik mindig ilyeneket hallok róla..és első kutyának egy tapasztalatlan gazdinak az amstaff szerintem nem jó választás...
2011. okt. 28. 15:49
 1/9 A kérdező kommentje:
*könnyen
2011. okt. 28. 15:53
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Imádom az ilyen együgyű embereke,t akik el akarják dönteni, hogy kinek mi való...

Ennyi erővel neked meg állat sem való, mert másokkal ennyit foglalkozol, biztos nem jutna rájuk idő...

2011. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sok ember tart úgy állatot, hogy nem megfelelően tájékozódik előtte, arról mik is az igényei, vagy nem foglalkoznak velük eleget, ez elég szomorú.

de nem tudhatod biztosan, hogy hogyan viselkedik a kutyájával, azért mert sűrűn jár bulizni, még lehet hogy rendesen neveli a kutyáját, nem kizáró tényező.

nem szép dolog vádaskodni pletykák alapján, de még h igazak is te nem tehetsz semmit sajna..

2011. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel az erővel nekem se való az amstaffom mi,mert Én is Nő vagyok?


Utcán és itthon is babusgatom eléggé,hisz még kölyök.DE ha kell akkor ott a szigor amiért meg a megetést kapom szintúgy mint a babusgatásért,mert ha konok és van igen is rácsapok a seggire.


Semmitől nem különb fajta ez a többinél,és nem kell neki különb bánásmód se.Ha valaki szarik egy nj-ra akkor abból is lehet vad...

2011. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én nem azt mondom hogy ne tartson csak első kutyának senkinek se ajánlják az amstaffot vagy csak erős kézbe én itt állandóan ilyet olvasok..hát a csaj nem ilyen egyáltalán....én nem foglalkozok mással soha csak ma volt ez hogy láttam és osztálytársam mondta hogy minden megvan engedve a kutyának és hogy alig nevelik..


nekem is van kutyám bichon nincs elkényeztetve ,jól nevelt kutya..és sokat foglalkozok vele..

2011. okt. 28. 17:40
 6/9 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy le se szidják semmiért se ,mert cuki
2011. okt. 28. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján nem nagyon lehet válaszolni a kérdésre..


pl. hány éves a leányzó? 14 éves gimis vagy 25 éves egyetemista?

2011. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 éves gimis
2011. okt. 28. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, elméletben te is tudod, meg még sok mindenki, de a gyakorlat más. 14 évesen kaptam az első kutyám ami egy husky volt, vele tanultam meg, hogy kell a kutyával bánni. Volt, hogy a vaci új cipőmet szedte szét, és volt hogy az összes pénzem elment arra, hogy kifizessem a kacsák árát amiket kinyírt. DE sokan segítettek, és biztos hogy kiakadtam volna, ha valaki (akinek nincs huskyja) kioktat az alapján amit olvasott. Ha komolyan segíteni akarsz neki, akkor próbálj meg barátkozni vele, és esetleg adj tanácsokat, vagy segíts neki kutyasulit keresni.

Más: a kutya már ott van. Most már késő azon filozofálni, hogy jó-e ez így, mert mit csináljon a kölyökkel. Szerintem meg kell neki adni az esélyt, és először ismer meg, utána ítélkezz.

2011. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!