Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MI lehet a baja? (Kérdésed...

MI lehet a baja? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 1 éves westie kiskutyám,és állandóan vakarja a füle tövét és a lábát pedig rágja.

Előre is köszönöm a válaszotokat!


2011. okt. 28. 18:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de nincs semmi baja a bűzmirigyének ma voltam az állatorvosnál és azt mondta hogy semmi baja etesem más táppal mint pl a dog chow
2011. okt. 31. 09:18
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen allergiára utaló jelek vannak egy kutyánál, először az étkezését kell megváltoztatni. A most etetett táp csirkehús alapú. Általában erre érzékeny a legtöbb allergiás kutya. vegyél neki bárányos, halas tápot. Ilyen kicsi kutya keveset eszik. Azt gondolom, egy komolyabb minőségű táp nem eget verő összeg .
2011. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Most megváltoztattuk az étrendjét a dog chowból a bárányos és rizses tápot kapja és már nem vakarózik annyira
2011. okt. 31. 11:01
 14/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én 3 hónapos kutyám ugyanezt csinálja. Az állatorvos már kinyomta a bűzmirigyét is és azt mondta, hogy semmi baja. Josera junior tápot kap, akkor lehetséges, hogy attól van? Kedves kérdező milyen hamar láttad a változást?
2012. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya rágja magát, vakaródzik, az első az legyen, hogy nem csirke alapú tápot kell kipróbálni.Ha egy hónap alatt sincs változás, mehet az allergia vizsgálat.
2012. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mikor a miénk lett allergiás akkor a doki rögtön háromféle kezelést írt fel. Megmostuk külső élősködők elleni fürdetővel, gombaölő hatású fürdetővel és kicseréltük a tápját. A dog chow-ban van csirkehús, akkor is ha 'bárányos', ezért a miénk happy dog speciális tápjait eszi. 3 hét után volt nagyobb változás.
2012. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Az én kutyusomnak is ugyanezek voltak a tünetei.Csak annyi hogy a füle is be volt gyulladva(ahogy vakargattam a fültövét hallottam hogy "csicsog" neki. és miután az állatorvos kizárta hogy a bűzmirigytől lenne azt mondta csirkeallergia. Nekünk azt tanácsolta hogy ne a bolti kajával etessük mert sokszor előfordul h nincs rá írva de van benne csirkehús. Ezért mi itthon főzzük neki inkább a kaját. És ráadásul olcsóbban is kijön így.
2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia!


Nekem van két westiem abból az egyik csirke allergiás, a másik egészséges.Én az allergiásnak vettem royal cannint,acanat,eukanubát és orijent. Ezektől még rosszabb lett az állapota ezért ki próbáltam a a Darlingot. Egy hét múlva semmi tünet nem jelentkezett ennek 2 éve azóta boldogan él, és virul.

2012. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!