Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a Tacskó...

Hogyan szoktassam le a Tacskó Fexterrier keverék kanomat ( most 5 éves) a csirke vadászatról? Ezt volt már a 3. csirke amit kinyírt.

Figyelt kérdés

Ma egy csirkét nyírt ki. Ez a volt a 3. A tyúk/csirkét akkor hoztunk elősször mikor a kutya 4 éves volt. A felnőtt tyúkot nem bántja csal a japán tyúkot illetve a csirkét. Ha ott vagyok nem csak akkor ha a csirke kijön és a kutya akkor érsze veszi és kinyírja. De mikor üldözi és pont akkor megyek ki és rászólok akkor abba hadja és nem kergeti tovább. De amúgy néha leül csirkék helye elé mármint ahol el van nekik kerítva nézi őket és nyüszög.

Hogyan ránevelni arra hogy ha én nem vagyok ott és ki jön a csirke véletlenül akkor se bántsa azt?

Ja és ma meg is ette mert már csak arra jöttem haza hogy csak a csirke feje volt meg.

Csak normális válaszokat kérek!


A válaszokat köszönöm!


2011. okt. 28. 20:17
1 2
 11/14 anonim válasza:
87%
Az én kuvaszom(a legjámborbb,persze)kinyírt egyszerre 27 csirkét a 30-ból,és nem is ette meg őket...Azóta mindenhol átnéztük a kerítést és volt egy hely,ahol pont befért.Na,azóta minden lyuk be van karózva.Már fél éve próbálom meggyőzni arról,hogy a Pedigree jobban megéri mint a csirkék,de ő még mindig sóváran nézi-, és megpróbálja "kiszabadítani" őket...Sztem inkább erősítsd meg a kerítést...Ez ösztön kérdése...:p
2014. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kézenfekvő válasza:
65%
Betört a csirkékhez, kinyírt egyet. Én lehugyoztam a kerítést, kiengedtem a csirkéket, és amikor elkezdte abajgatni őket, elvertem, hogy beszart, azóta a csirkék ehetnek a táljából, legelészhetnek bogarászhatnak. A kapcsolatunk nem hogy romlott, hanem javult. Amikor a macskát hoztam az egerek miatt, akkor csak egyszer szóltam rá, hogy nem szabad, és a macs sétálhat az orra előtt. Gondolhatjátok, a parasztember kerítést csinált a baromfinak a kutya miatt? Ha infantilis sérült volt a kutya felakasztotta. Ja és imádom a kutyámat.
2014. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, utolsó imádod a kutyádat, mi? Te állatkínzó barom.
2014. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Már fél éve próbálom meggyőzni arról,hogy a Pedigree jobban megéri mint a csirkék,de ő még mindig sóváran nézi-, és megpróbálja "kiszabadítani" őket.."

Értelmes kutyát 10 évig is győzködhetsz. Van ízlése és nem a sz@r, mesterséges hulladék alias táp fog neki kelleni a csirke hús helyett. Én sem enném helyette a műzlit. Főleg a Pedigré egy nagy 0.

2017. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!