Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy majdnem 1 éves csivavá...

Van egy majdnem 1 éves csivavám és sokszor remeg és van olyan is néha hogy elkezdd krákogni vagy nem is tudom hogy mondják azt amikor harákolni kezdd Nagyon félek hogy valami baja van és ez normális a csiviknél?

Figyelt kérdés
Azt még hozzá tenném hogy a viselkedésével nincs semmi gond tehát nem fekszik egész nap a sarokban vagy nem nyüszörög stb... viszont nem eszik túl sokat csak ha a szájába dugjuk :S :(
2011. okt. 29. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, több oka is lehet.
2011. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem yorkim van és ö is sokat remeg erre doki azt mondta h a yorkiknál ilyen elöfordul...krákogni nekem is krákogott és akkor az volt a gond h sok volt a gyomorsava és az állatorvos a a Quamatel mini-t (10 mg) ajánlotta...amit az emberek is szoktak szedni a gyomrukra...de sztem azért mutatsd meg dokinak!
2011. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A remegés számomra egy érthetetlen jelenség, nekem yorkim van, soha nem remegett.

A krákogás nem légcsőszűkület véletlenül?

2011. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ugye nem lehet életveszélyes? vagy igen?
2011. okt. 29. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:

A remegés már-már sajnos természetes dolog a csivaváknál.

Amúgy vidd el orvoshoz,még most..lehet semmi komoly azért kell elvinni,hogy ne legyen belőle nagyobb baj.

2011. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még azt is hozzá tenném hogy kb 2-3 hónapja kezdte el csinálni és tegnap éjjel is csinálta és elkezdtem a torkát gyengéden maszírozni és abba hagyta
2011. okt. 29. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Remegés sajnos a túltenyésztés miatti idegi probléma eredménye,nem a hidegé. A kis bischonoknál meg megfigyeltem hogy nagyon soknál fura meg-megugró járásuk van mintha tüskébe léptek volna, ez is idegi probléma sajnos.
2011. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha légcsőszűkület, akkor ne masszírozd a nyakát, mikor befullad. Olyankor meg kell nyugtatni a kutyát, tedd a hátára a kezedet, beszélj hozzá, de ne a nyakát simogasd.
2011. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!