Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs saját kertünk,így meg kell elégednie a benti~100 négyzetméterrel.Túrázni természetesen rendszeresen vinnénk,így talán még jobban is jár mint egy vidéki eb.Olyan kéne ami nem pusztít ha itthon van hagyva,nem túl nagy méretű,a gyerekekkel kijön(mert előbb-utóbb az is lesz),és más kutyákkal is jól kijön mert van egy menhelyes kis keverék kutyunk,aki szerencsére ideális választás volt(viszont még egyszer nem akarok csak a szerencsére hagyatkozni,mert nem akarok esetleg megválni egy rossz tulajdonságokkal megáldott jószágtól).Eleinte a beaglen gondolkodtam,de állítólag nagyon romboló hajlamokkal rendelkező állat,pedig imádnám:S Az sem lenne utolsó szempont ha lenne valami védelmi értéke is a kutyának(ennek a mostaninak nulla,viszont imádnivaló),de az okosság,megbízhatóság és a ragaszkodás fontosabb ha választani kell. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 31. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mopszom van, és bár nagyon meglepő lehet, mi vittük túrázni is, és nagyon élvezte. Kis buta pofája ellenére nagyon okos, nyugodt természetű, otthon egyedül leginkább alszik. Sőt. :) Nagyon ragaszkodik és szeret, tökéletes választás lehet.
2011. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én neked a Pomerániai törpespitz ajánlom mert, könnyen tanítható, hűséges, szeretnek ugatni. Írtam kenneleket ha meg tetszik ez a fajta kutya, és alul még ott van a jelleme. Remélem h ezt a fajta kutyát választod!:D


Kennelek.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2011. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kisspetra09 válasza:
Én szerintem ajánlom a bichon frisé-t a bichon bolognase-t és a Westie-t a tacskót de igazából nem nagyon ajánlanám mmert idegenekkel szenben kicsit mérges... am a bichonokban az a jó hogy elég neki napi 1 sétáltatás és társasági kutya idegenekkel barátságos kisgyermekes családdal kifér...
2011. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a bichon havaneset ajánlom nagyon barátságos,gyerekekkel elvan!Szeret játszani!Az én két ebem(bár én a szüleimmel családiban lakom sokat futkároznak)sokat alszik!Szerintem jó választás lehet!A házat nem rombolja!Okos,értelmes és igen tanulékony!Másik kutyákkal jól el van!A szőrét nem hullatja,ezért havonta,két havonta kell vinni kozmetikába!


Itt az oldalam:

[link]

Itt kizárólag a havaneseről van szó!


Kennelek és hirdetések:

[link]


[link]


[link]


[link]


Kennelek:

[link]


[link]


[link]

2011. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a linkeket:)
2011. nov. 1. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2011. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát végül is egyelőre még semmi...kitalálták hogy önkormányzati lakásba az új házirend szerint csak 1 kutya tartható amennyiben nem szeretnék 8 napon belül költözni,hogy a faxom legyen a sírbaeresztő kötele annak aki ezt a nagy okosságot kiagyalta. Mindenesetre megvárom amíg jönnek ellenőrizni valamikor(az ebadó miatt úgy sem hagynák ki a kutyák megszámolását),utána beszerzek még egyet mert ahogy látom nagyon jót tenne ennek a szerencsétlennek ha lenne itt egy fajtársa is,nem csak a gazdik.Aztán majd ha jön valami agyoniskolázott megint kutyaszámlálásra akkor elrakom arra az időre a szekrénybe vagy valahová:) Amúgy meg sajnos még mindig a beagleken filózok,azokat nagyon imádom hiába nem tarthatók lakásban(-;
2011. dec. 2. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Na igen... :) Sok sikert! Azért a mopszot is gondold át!! :D Bár van különbség.. :P Ha majd lesz valami, írd meg, mert már kíváncsi vagyok hogy alakul. :)
2011. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!