Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy méretű kutyának milyen...

Nagy méretű kutyának milyen kutyatápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szárazat,vagy konzervet kapjon inkább? Egyébként óriás snaci,most még 12hetes. Lehetőleg olyat amihez nem nagyon kell kiegészítő tabletta,vagy vitamin. Szeretném ha szép egészségesen fejlödnének a csontjai.
2011. nov. 6. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy méretű kölyökkutyának való száraztápot, lehetőleg prámium minőségűt (ezek között nincs nagy különbség, mindegyiktől egészséges lesz a kutyád). A konzerv nasinak meg ízesítőnek tökéletes, de egyrészt nézd meg az összetételét, 70-80%-a víz, másrészt a fogaknak is árt, ha sosem kell semmi keményet megrágnia a kutyának. A száraztáp segít megelőzni a fogkövesedést, és elég tápanyag is van benne.
2011. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Konzerv 80% víz csak hasmenése lenne tőle. Teljesen felesleges még mellé etetni is.

Én a Joserát javasolnám közepes a fehérje és zsír tartalma, nagytestű kicsiknek teljesen jó lesz. Viszont szerintem minden nagytestű kölyöknek kell mellé zöld kagyló (GF600 vagy Luposan)

2011. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:

Nagytestűnek nálunk az Eukanuba vált be. Kevesebb benne a fehérje, mint a Royal Caninben, akkor tértem át rá, mikor nagytestű kutyám túl hirtelen kezdett nőni.

5 hónapos korában én is adtam Luposant.

2011. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi Happy Dogot Maxi Baby-t adunk (nekem 4 hónapos bullmacim van), sokan ajánlották ezt a tápot az óriás testű kölyköknek. Ebben még zöld kagylókivonat is van, ami a nagy testűeknek nagyon ajánlott és árban sem vészes ez a táp :)

Nagyon szépen, egyenletesen fejlődik tőle :)

2011. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd elfelejtettem.. természetesen száraz táp (vízbe áztatjuk), konzervet nem ajánlom én sem.
2011. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:

4 hónapos kuty még nincs felnevelve... Majd utána derül ki, mi volt a jó neki.

Miért áztatod a száraz tápot?

2011. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, nyilvàn ha kifejlődött teljesen az az igazi... Èn annyit ìrtam, hogy szépen fejlődik.

Azért àztatom, mert a gyàrtò így ajànlja.

2011. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Az milyen táp?

Ha teszel is rá vizet, ne ázzon szét benne, mert használnia kell a fogait.

2011. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Happy Dog, előtte Royallal etettem, annàl is így volt. Nem àztatom màr neki pépesre, de így sem ràgja meg, csak nyeli.
2011. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!