Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Tudtok nekem jó állatorvos...

SOS Tudtok nekem jó állatorvost ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Budán és környékén( főleg 11.,12. kerület, Budaörs, Törökbálint, Érd, Szigetszentmiklós) tudnátok nekem olyan állatorvost ajánlani, akit szakmailag jónak, felkészűltnek tartotok és lelkiismeretes, megbízható??


A kiskutyám lehet, hogy beteg és nagy szükségünk lenne egy jó dokira!


Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is!


2011. nov. 7. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiváló állatorvosi rendelő Budafokon: [link] .Keresd Dr.Vári Zoltánt. Ők szerintem a legjobbak.


Vagy [link] Róluk sok jót hallottam.

2011. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Felicavet elég felkészült, jó rendelő, ehhez mérten drága is persze. De őket nyugodt szívvel ajánlom. Ha meg van lehetőséged Érdre kimenni, akkor Dr. Siver László, iszonyatosan lelkiismeretes, jó indulatú doki.
2011. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm!:)
2011. nov. 8. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha II. kerület is jó, akkor Bujdosó köz 4/a., L.F.Ant rendelő. Kántás Károlyt javaslom elsősorban, ő hétfőn-szerdán egész nap meg péntek délelőtt rendel, de a többiek is rendesek.
2011. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. dec. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!