Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Annyira szökik a...

Mit tegyek? Annyira szökik a kutyám, hogy már semmi nem érdekli csak, hogy mehessen.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vidd rendszeresen sétálni. Komolyan, ha tudja, hogy engedéllyel is kint lehet néha, akkor nem fog szökdösni, hanem megvárja, amíg mehet, neki is kellemesebb úgy. Ez nem csak duma, hanem bevált, saját és mások tapasztalatai is ezt támasztják alá.

Ha kan, akkor ivartalaníthatod is, mert valószínű szukák után menne.

2011. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szuka.Számtalanszor volt,hogy elvittem sétálni,kb.1,5 órát,hazajöttünk,bementem a lakásba,és mikor kinéztem rá már sehol sem volt.Teljesen elvagyok kenődve!!Iszonyúan csalódtam benne!:((
2011. nov. 12. 13:05
 3/20 Virág6 ***** válasza:
Az biztos hogy pározni menne.Teljesen mindegy hogy lány vagy fiú.
2011. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha tüzel az érthető,de mikor nem akkor is megy.
2011. nov. 12. 13:07
 5/20 Virág6 ***** válasza:
A szukák is elmennek a kanok után.Az én kutyám elment 1 hétre,és terhesen jött haza.
2011. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Virág6 ***** válasza:
0%
Gondolom felakarja fedezni a környéket.Ez szerintem normális.Az enyém nincs megkötve ő is mindig csavarog.De csak itt az utcánkba.
2011. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó.És a Te kutyád is mindig tele van kullanccsal mikor hazaérkezik?
2011. nov. 12. 13:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy fizikailag (esetleg) lefárasztod, de mit teszel, hogy agyilag le legyen fárasztva? Tanítod, foglalkozol vele eleget?
2011. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na most,hogy mi az elég egy kutyának az több mindentől függ,de napi szinten agyilag is vele vagyok,tanítok neki új dolgokat is.
2011. nov. 12. 13:20
 10/20 anonim ***** válasza:

Kullancsok ellen védekezni kell...

Ha nem elég neki a másfél óra, vidd többet. Vidd kutyák közé, póráz nélkül, kutyaiskolába, csinálj vele olyat, ami megszűnteti a szökdösést.

2011. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!