Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kutyusomnak...

Bichon Havanese kutyusomnak mandulagyulladása van. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
8 hónapos bichon havanese kutyusom vasárnap reggel csúnyán elkezdett köhögni. Először azt hittem valami a torkán akadt de aztán észrevettem, hogy az egyensúlyával is gond van. Kihívtam az állatorvost aki megállapította, hogy mandulagyulladása van és antibiotikumot adott neki. Másnap ismét kapott injekciót és köptetőt amit itthon kell beadnunk neki. Eszik és iszik, habár nem sokat viszont nagyon bágyadt, állandóan fekszik. A kérdésem hogy mennyi ideig tarthat nála ez az állapot? Valaki esetleg volt már ilyen helyzetben hasonló méretű (kistestű) kutyával? Előre is köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 15. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen nem volt , de nem az egyik napról a másikra múlnak el a kutyáknál a betegségek , nekem bichon frise-m van és ő parvo vírust kapott el régen, úgy 3.héten javult meg teljesen addig sok gyógyszer kapott meg az orvoshoz is 4 kellett vinni a 3 hét alatt..


jobbulást a kutyidnak:)

2011. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nevében is :) Holnap is viszem dokihoz, remélem csak biztatót fog mondani :S
2011. nov. 15. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Huu... jó búlást a kutyusnak!

Drukkolok érte, bár az én kutyámnak, macskámnak sose volt hasonló, de viszont nekem múlthéten vették ki a mandulám, hát nagyon rossz:S

Sok jót a kutyusodnak!:)

2011. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!