Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol szetter? (Kérdésed túl...

Angol szetter? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Mennyire illik hozzám? Panellakásban élünk,napi 5-6 órát mozoghatna illetve ismerőshöz és rokonhoz is vinném mindkettő helyen van egy-egy berni pásztor.Kutyasuli heti 2-szer,kiállítások hétvégén,illetve túrák.Van egy 3 éves kislány a családban,de ők külföldön élnek,oda magammal vinném,mondjuk évente 1-2-szer.Volt már kutyánk.

2011. nov. 19. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan:) jó gazdija lennél
2011. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. nov. 19. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Angol szetter y panellakásba? Csoda ha elfér a család. De tuti jó gazdija lennél.
2011. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ír szettert ismerek panelba és azzal semmi gond nincs!
2011. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eszes...valahol olvastam hogy 13 éves vagy(sok tapasztalatod nem lehet kutyák terén)..igazából nem 20 nm2-en lakunk..szóval,kérlek ne szólj bele..de köszi..
2011. nov. 19. 17:23
 6/11 A kérdező kommentje:
2011. nov. 19. 17:35
 7/11 A kérdező kommentje:
3 emberre van 3 szoba az egyikben nem is lakik senki..elfér a család.........-.- ÉS a kérdésben benne van hogy hova vinném a kutyát..
2011. nov. 19. 17:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Angol szetterem volt, RENDKÍVÜL mozgásigényes fajta, kertben volt, erdő közel... Én nem tartanám lakásban. De láttam olyat, aki lakásban lakott, gazdik nagyon sportosak, állandóan futottak vele+ nyáron nyaraló, ott kint lehetett mindig.


Ki vinné ki napi 5-6 órára? Ki ér rá ennyi ideig egy nap? Mondjuk 10-15 éven át, amíg a kutya él? És hová? Aszfalton sétálás nem elég, ez VADÁSZKUTYA, az erdő a mindene meg a víz, ahol megkergetheti a kacsákat, békákat... Ezeket mind fel kell mérni kutyaválasztásnál...


Máskülönben a legkedvesebb, leghízelgőbb kutya, abszolút gyerekbarát. Igazi családi kutya.

2011. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából van egy erdő és egy tó mellettünk kb. 5percre.ott szabadon rohangálhatna..egyébként fél éves koráig otthon lennék vele..azért lesz tavasszal a kutya..és igen ráérnénk sétáltatni..kettő fajta között vacilálok és lehet hogy a másik fajta mellett döntök..ha nem lenne elég neki annyi mozgás amit biztosítani tudok neki..
2011. nov. 22. 09:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Erdő és tó 5 percre nagyon jól hangzik!!! Örülne az angol szetter nagyon! Ez a kettő a mindene...


:)

2011. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!