Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan oldalt, ahol...

Tudtok olyan oldalt, ahol németek keresnek fajtatiszta kutyát?

Figyelt kérdés

2011. nov. 20. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen oldal.
2011. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A németeknél nincs ilyen borzalmas kutyatartás, mint nálunk. Viszonylag sok (magyar) menhelyen lévő kutyát visznek ki hozzájuk, mert náluk nincsenek menhelyek, amik tömve lennének gazdátlan állatokkal. Vannak kint rokonaim, tőlük tudom, hogy aki ott fajtatiszta kutyát akar venni, az nem egy apróhirdetés alapján választ, hanem megbízható helyről vesz törzskönyves kutyát.
2011. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nskemegy nagyon kedves kutyumat vittek el a nemeteek :''((((( Nem tudok élni nélküle!!! DDD'':
2012. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és mindez hogy történt, kedves elözö?
2012. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint majdnem lefoglaltam, de késő volt.. :( Nagyon fáj..
2012. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Off: Hál isten lehet , hogy örökbe fogadjuk :DD Megírtuk a németeknek ,higy hogyha nem találnak neki a köv. transzportálásig gazdit, amikor ugyanis megnt jön a német autó, behozzák nekü,-természetesen pénzért-, ës rögtön hazavisszük. :) De nagyot fogok csalódni, ha addigra lesz gazdija..:'( Én szeretném örökbe fogadni :( eddig nemvolt rá lehetőség. :/
2012. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mégis melyik szervezet?
2012. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!