Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik lenne az a...

Szerintetek melyik lenne az a kutyafajta amelyik az alábbiaknak megfelel?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam a tv-be hogy 2 kaukázusi juhász kiszökött valahonnan,és nekimentek egy kislánynak és a kutyájának. A kutya meghalt a kislány 8napon tul szenvedő sérülést kapott. Elgondolkoztam,hogyha én lennék ilyen helyzetben,akkor melyik lenne az a kutya,amelyik elbirna velük? Legalább csak elijjesztés szintjén. 1vagy több kutya kellene?
2011. nov. 25. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
4 kaukázusi juhász.
2011. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Két kaukázusival legfeljebb 4 kaukázusi bírna el.
2011. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én KÁJ-t olvastam, nem kaut.


2 egymással összhangban támadó pásztorkutya ellen nem nagyon van esélye más fajta kutyának. Talán egy-két masztiff fajta (angol, tibeti, nápolyi, stb.) és a többi hasonló méretű pásztorkutya (káj, kau, komondor, kangal, sarp, stb.), amelyik meg tudná magát védeni valahogyan.

2011. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így születnek a városi legendák!


Nem KAU, hanem KÁJ, nem 8 napon túl, hanem 8 napon belül.

[link]


És nem az a megoldás, hogy neked nagyobb van, hanem az, hogy aki van olyan idióta, hogy pásztor kutyát tart a városban, az gondoskodjon róla, hogy semmilyen körülmények között ne jusson ki az utcára! Az ilyen nomád pásztorkutyáknak nem párszáz négyzetméter kert kell, hanem hatalmas őrizni való terület. A városban gondolkodás nélkül kiterjesztik a területüket az utcára is.

2011. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!