Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy Golden Retriever,...

Beagle vagy Golden Retriever, melyeket valasszam?

Figyelt kérdés
12 eves vagyok ,ez lenne az elso kutyam. Mindket fajtat imadom es rengeteget tudok roluk ... A Beagle tudom nm valo elso kutyasoknak ,mert makacsok meg konnyen el lehet oket rontani ,de en tisztaban vagyok vele ,hogy hogyan kell egy kutyat megtanitani arra ,hogy ki a falkavezer. Van egy 8 eves ocsem ,aki mindket kutyafajtat imnadja ,akarcsak en ,de a Beaglet jobban szereti. Van egy kertunk ,ahol szaladgalhatna a kutyus ,napi min 2 ora torodes lenne vele , minimum 2 ora . Edesanyamnak is a Beagle kutyus tetszik jobban ,edesapam azt a kutyat engedne amelyeknek nincs annyira kutyaszaga. Azt valasztnam amely jobban szereti a gyerekeket ,okosabb, konnyebbdn tanithatobb es a csalad tobbi tagjainak is jobban megfeleljen. Melyeket valasszam ??? PLEASE HELP ME
2011. dec. 4. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es kizaroleg a kertben tarthatom ,de lenne egy szep ,jol szigetelt kutyahaz is. Kerem indokoljak is a valaszukat
2011. dec. 4. 14:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Goldi ,barátságosabb,és könyebben tanítható :D
2011. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 makaga válasza:
52%
golden retriever sokkal ember- és gyerekkedvelőbb, szófogadóbb, könnyebben taníthatóbb. A Beagle gyerekekkel igencsak szeszélyes, nem igazán kiszámítható.
2011. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy beagle-öm, és imádom őt, de mégsem ajánlom. Én is úgy álltam hozzá, hogy áá, tudom én, hogy kell megnevelni, belevágok... Aztán rengeteget szenvedtem vele. Nagyon nehéz, makacs, és eszméletlen okos, csak az eszét a saját érdekeiért használja fel :)

Ha sikerélményt akarsz kutyázásban, ne beagle-t vegyél :) Azt majd második kutyának :D

Jobban járnál egy goldival.

Mellesleg a beagle-ök nagyon fázósak. Csupasz a pocakjuk, és ha túl is élik ezeket a hideg teleket, teljesen tönkremennek az ízületeik.

Szóval egyértelműen golden, vele sokkal könnyebb lesz :)

2011. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik unokatestvéreméknek van egy Begle-jük. Első kutyájuk volt nagyon nehezen boldogultak vele most a kutya 5 éves de még mindig nem tudták megnevelni szóval nem ajánlom a fáját inkább majd még később.


A golden retrivert viszont nagyon tudom ajánlani. Egyik ismerűsünk vak neki van egy ilyen kutyaája mint vakvaezető és segítő kutya. Nagyon okos könnyen kezelhető és barátságos kutyák. Nagyon szeretne mindenkit. Első kutyának ezt a a 2 fajta közül!


Amúgy hogy melyik kutyának van kevésbé kutyaszaga minden kutyának van de mindeggyiket kell indőnkét fürdetni hogy ez ne legyen neki.

Sok sikert az új kutyushoz!

2011. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!