Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutyám mindig csurom víz...

Puli kutyám mindig csurom víz lesz. Megfog fázni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem megy be a házba, és mindig a kapu előtt ül, és ugatja a járókelőket.. :D

Megfog fázni?


2011. dec. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ugyan ezt csinálja. Nekem egy 6 hónapos kan kutyám van ez a 4. Pulim.

Nem fog megfázni nyugi! Ha megfáznának akkor az én kutyám már rég nem lenne meg. Most van egy nagy is de az a minuszoban a jég hideg tóba is beleugrál. (ő 4 éves.) Az ólba azért nem megy be mert a Pulik nem csípik az ólakat. Legyen olyan helye ahol száraz hely van és be tud oda feküdni. pl. terasz vagy valami. És ott max láda de abba is ritkán mennek bele.

2011. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az enyém mindig befekszik az ajtó elé, mikor ott a ládája. :D

Még egy kérdés! Miért nem eszi a kutya kaját? Csak a házi kosztot eszi meg... :S

2011. dec. 19. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok


Hát azt nem tudom az enyémek mindent megesznek. Én úgy adom nekik hogy egy kevés táp és arra megy a házi koszt. De magában is megeszik.

Milyen táppal etetsz?

2011. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel a házi koszt finomabb mint táp ,szoktasd úgy hogy kiteszed neki a tápot 10 perc múlva vedd el tőle , másnap ugyan ez ,nem eszik elveszed , 3. vAGY 4. napra megéhezik és megeszi fontos hogy ne csak kosztott kapjon hanem tápot is esetleg keverd össze a ketőtt és mindig egyre kevesebb kosztal ,végül legyen az hogy egy héten 3-4 kapjon kosztott a többi nap táp vagy fordítva..
2011. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!