Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsán viselkedik velem. Mi...

Furcsán viselkedik velem. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Van egy kis problémám,pár napja a kutyám furán viselkedik velem:(

szaglás lent ami elég ciki :Sde ezt csak velem csinálja,és nem higiéniai okok miatt.És ujabban céltáblának nézi a hasam,neki ugrik,bökdösi a fejével.Kicsit félek hogy kárt tesz bennem:(Szeretném érteni mit is akar hogy megint nyugodtan játszhassak vele.

Előre is köszönöm.


2011. dec. 20. 09:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy terhes vagy csak még nem tudsz róla, és ezt jelzi? Amúgy való igaz, hogy egyes kutyák hiperszenzibilisek a betegségekre és jelzik is. A gazdájuknál meg főleg. Kérj egy nőgyógyászati kivizsgálást!
2011. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
mondták már hogy talán várandós lehetek,de én nevettem ezen.Mert addig érthető is lenne hogy óv mindentől,de akkor miért vadul a hasamnak
2011. dec. 20. 10:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Nővérem amikor terhes volt akkor mindig az ölébe hajtotta a fejét a kutyánk meg nyalta a hasát és mindenhova követte de lehet hogy minden kutya máshogy reagál.
2011. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
elgondolkodtató.lehetséges ezért nem tetszik neki a cigaretta,dohányoztam eddig is de már ha cigit lát a kezemben ugat rá.
2011. dec. 20. 10:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Mindenesetre csinálj egy terhességi tesztet, hátha. Azt azért nem nézném ki belőle, hogy a cigi+baba összefüggést érti, ez már erős belemagyarázás.
2011. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom, hogy bármit is "ért" és tudatosan csinálja, inkább azt tudom elképzelni, hogy ösztönösen érez valami "más" állapotot, ami különbözik az eddigiektől, és erre próbálja meg valahogy felhívni a figyelmedet.
2011. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
azt én sem mondom hogy tudatosan de nyilvánvaló a figyelmem akarja felkelteni mindennel,hát sikerült neki már figyelek rá:)
2011. dec. 20. 15:28
 18/19 anonim ***** válasza:
ahogy elolvastam, én is azonnal a terhességre tippeltem, majd írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény :)
2011. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor ösztönösen cselekszik! Megérezhette a dolgot és most felvette a családapa szerepet, érzi a kiszolgáltatottságodat és dominánssá vált! Ez jópofa gondolat :)
2011. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!