Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy vemhes kutyát....

Találtam egy vemhes kutyát. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Na szóval egy németjuhász forma szuka kutya.Vemhes,meg szeretném tartani,de kiskutyákat viszont nem szeretnék!Az orvos azokat valahogyan el tudja távolítani még,nem? Annyira még nem vemhes szerintem.

Ha mégsem akkor menhely sajnos,pedig meg szerettem volna megtartani,de egy vemhes kutyáról a szüleim hallani sem akarnak :(

Amúgy volt már kutyám,de elpusztult úgyhogy egyedül tartanám!


2011. dec. 21. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ivartalanítani lehet, és ilyenkor értelemszerűen nem lesznek kiskutyák!
2011. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ivartalanítsd! És lesz egy szerető kutyád.
2011. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
hány éves vagy? remélem nincs kutya abortusz...
2011. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mármint igen én is úgy gondoltam,de miután kiszedik őket utána ivartalanítják a kutyust? :)
2011. dec. 21. 20:45
 5/21 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 éves vagyok...
2011. dec. 21. 20:45
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon helyesen teszed, hogy megtartod. Orvosnál kiveszik a kölyköket, plusz ivartalanítják.
2011. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mindenestől kipakolják ilyenkor. Néhány helyen valamivel drágább esetleg, mint simán.
2011. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
huh, hát attól függ hogy hányadik hétben van az anyakutya. de ezt mindenképp az orvostól kérdezd meg minél előbb hogy ne legyen késő. a kicsiket pedig ha menhelyre adnád mert már nem lehet megszakítani akkor mindenképp legalább 4 hétig még legyenek az anyukával, hogy tudjanak fejlődni az anyatejtől! ha egy mód van rá ne válaszd el őket kérlek azt a 4 hetet talán csak kibírjátok a kicsikkel!! :(
2011. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
és mi lenne, ha megszületnének és elajándékoznátok? Én 16 kiscicát ajándékoztam el, mielőtt ivartalanítva lett a cicám.
2011. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából apa az,aki ellene van,mert van egy tenyésztő ismerőse és nagyon ellene van a kutyaszaporításnak!

Egyébként meg kinek tudnám őket elajándékozni? Itt már senkinek sem kell kutya,pláne keverék nem :( Őt is azért dobta ki valaki.

2011. dec. 21. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!