Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkisok ill. Yorksire terrier...

Yorkisok ill. Yorksire terrier gazdik. Ezek közül melyik a legjobb kennel és ti honnan vettétek a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Stars of Silver - York kennel

Alezi York kennel

Little Blue Diamonds kennel

Freemore kennel

Of Little Bunny Fu Fu kennel

Of New Deal kennel


Ezek közül melyik a legjobb kennel?

Esetleg már ajánlatok?

Ti melyik kennelből vettétek a kutyátok ill. mi a tapasztalat azzal a kennellel? Mennyi volt ott a kutya és mit adtak hozzá? (papírok stb...)

(természetesen nem az ár lesz a döntő csak érdekel)

Ja és milyen céllal vettétek a Yorkitokat?

Volt valamilyen egészségügyi poroblémája?



A válaszokat előre is köszönöm!



2011. dec. 22. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Én is most állok kutyus vásárlás előtt.Már nagyon rég nézegetem a kenneleket és nekem a freemore kennel tetszik a legjobban.Of new deal kennel is tökéletes,de úgy gondolom,hogy hobbi célra nem kell az ország legjobb tenyészetét választani./anyagiak miatt/Persze nem sajnálom a kutyára a pénzt,de a freemore kennelnél és nagyon szép yorkik vannak és,mint olvastam new deal kennel tulaja segített beindítani ezt a kennelt.Azért majd írd meg lécci,hogy melyik mellett döntöttél!:)
2011. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm!


Oké!

2011. dec. 24. 15:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy döntöttél?Utolsó válaszoló vagyok.Sajna én nem afreemore kennelből veszek kutyust,mert 140 ezer és hobbi célra nem adok ki ennyit egy kutyusért.:(Találtam egy másik kennelt/Bertibono/és 29-én már megyek is a kutyusért.tk.-el,chippel,oltással,féreghajtva,garanciális szerződéssel 80 ezer egy kutyus.Esetleg te már vettél?
2011. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!