Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fajtatiszta ám törzskö...

Van egy fajtatiszta ám törzskönyv nélküli Svájci Fehér Juhászkutya szukám. Van valakinek valami ötlete hogy ki tud nekem abban segíteni, hogy ki hajlandó ennek ellenére befedeztetni egy ugyan olyan fajtájú kannal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A kutyád szülei törzskönyvesek?
2011. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Magyarul ki hajlandó segédkezni a szaporítási terveidhez.... Remélem senki.
2011. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs törzskönyve akkor nem fajtatiszta, mert bárki lehet a felmenője. tenészszemléje síncspersze, sőt a kötelezőorvosi szűrései sincsenek. a kölykök meg majd lennének olyanok amilyenek...

Minek szaporítassz?

2011. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Akiteki ***** válasza:
86%
Biztosan akad olyan marha, aki megteszi. De nem kéne. Ne szaporíts!!!
2011. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
így is elég rossz az itthoni állomány,de rontsd még egy kicsit..persze..minek akarsz szaporítani?A tenyésztők sem ebből élnek..
2011. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a megtisztelő válaszát. Hozzátenném ismerem a felmenőit azok törzskönyvesek voltak nekem is igérték csak nem kaptam meg azóta sem. Az állatorvosom mondta hogy be kell fedeztetni mert 4 éves koráig nem lett ivartalanítva és ha nem lesz befedeztetve akkor elvileg petetúlérésbe el fog pusztulni. Csak ezért kérdeztem eszem ágába sincsen szaporítani sőt magam is ellene vagyok a szaporításnak.
2011. dec. 27. 19:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Válts orvost! Most! Ekkora baromságot mondani...Nehogy bevedd már, nem mond igazat! Ez is olyan idióta, aki szerint a szukának egyszer fialnia kell életében, mert az úgy jó?


Nem fog ebben meghalni a kutyád! Van egyáltalán ilyen? Mert én még életemben nem hallottam róla...

2011. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Akiteki ***** válasza:
90%
Rohadjon meg az ilyen pénzéhes orvos! Fel kéne jelenteni a kamaránál, hogy baromságokkal traktálja a kuncsaftokat.
2011. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az az állatorvos egy marharépa, soha többé nem mennék hozzá a helyedben.

Nem tudom mennyi idős a kutyád, de ha nem nagyon öreg (10-12 éves) akkor simán ivartalaníttathatod, és akkor soha nem lesz semmilyen ivarszervi problémája.

2011. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot egy orvos hogy mondhat??? Ennek mire adtak diplomát b***g
2011. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!