Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mijen? (a többi lent)

Mijen? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen falyta a kutyám?van bene palota pincsi és japán csin

is.de mejik?


2011. dec. 28. 09:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy képet nem mellékelnél róla. Bár egyértelműen keveréknek nézem, így kép nélkül is.
2011. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lili!


Hány éves vagy, kilenc? Hát neked nem húzza alá pirossal a rosszul írt szavakat? Milyen szó már az, hogy "mijen" meg "falyta" meg "bene"? Nem tudod, hogy kell ezeket leírni? Ha meg mindkettő van benne, akkor mindkettő, vagyis keverék kutya. Keveréknek hívják az ilyet.

2011. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen, keveréked van :)
2011. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Akiteki ***** válasza:
100%

Kérd meg anyukádat, hogy kapcsolja be a helyesírás ellenőrzést a gépen. Az iskolához is hasznos lehet.

Egyébként keverék.

2011. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
9 éves vagyok 2 vagyok helyes írásból és nem tudom hogy kell fel rakni képet!
2011. dec. 28. 09:45
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Keveréked van..és ha 2-es vagy helyesírásból az elég gáz,én 9-10 évesen már városi döntőket nyertem..:)
2011. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

én matekból rajzból és táncból és tesiből vagyok jó.már van 4 oklevelem rajzból 1 oklevelem levelem korcsolyából és egy oklevelem táncból.úgy hogy? mi bajod van? amúgy itt a kép:[url= [link]

ugya ijen a lili csak fehér teljesen!

2011. dec. 28. 10:11
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem semmi..de látszik,hogy romlanak a ma felnövekvő gyerekek..egyébként rosszul linkeltél..
2011. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor csak arra próbál utalni a legtöbb válaszadó, hogy sok mai fiatal nem tud írni-olvasni, mert amit ugye te is művelsz az minden csak nem írás. Ami úgy alapból nem baj, nekünk. A szüleid nem foglalkoznak azzal, hogy milyen a helyesírásod, ha az én gyerekem lennél, nem érnél rá netezni, amíg nem tudsz írni 9 évesen.

Azzal pedig nem mentheted magad ez alól, hogy tudsz korizni és táncolni, ha nem az a célod, hogy kétes erkölcsű bárokban legyen a munkahelyed (remélem finoman fogalmaztam). Aki tud írni és olvasni, az többre is viheti az életben!

2011. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Kedves utolsó válaszoló: Én 15 éves vagyok..szóval én is gyerek vagyok,de ha 9 évesen nem tudtam volna helyesen írni,akkor a szüleim egész nap a helyesírást gyakoroltatták volna velem..de igen ez volt a lényege(amit te is írtál) annak amit írtam :)
2011. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!