Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy futárral...

Létezik olyan, hogy futárral vagy egyéb valamilyen szállító céggel szállíttassam házhoz a vásárolandó kutyust?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy egyáltalán létezik-e ilyen?! Mert szeretnék vásárolni kutyát, de ami tetszene, az az ország másik felébe van. Nem igazán tudnék elutazni érte, de ha megoldható lenne, hogy valahogy ide legyen szállítva, az jó volna. De ha nem, hát nem. Akkor még tovább keresek és várom, hogy legyen közelebb is olyan kutyus, amit szeretnék.
2011. dec. 28. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem van ilyen, csak meg kell keresni a megfelelő szállító céget. Gondolom jó drága. De én az eladó helyében nem adnék olyannak kiskutyát, aki nem jön el érte. El lehet menni vonattal vagy kölcsön autóval is. Olyat is ismerek, aki svédországba ment a kiskutyáért.
2011. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vezetni nem tudok és pici gyerekkel vagyok itthon, hát ezért nem tudnék menni. De kösz a megelőlegezett rossz indulatot.
2011. dec. 28. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, amit írsz. De kérdezd meg a tenyésztőt, lehet hogy felárért ő is felhozza Neked.
2011. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szemétkedni akarok, de ha nincs lehetőséged erre, mert pici baba van a háznál, akkor hogy lesz arra, h sétáltasd, neveld, stb?
2011. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarom védeni az első válaszadót, de szerintem nem rosszindulatból írta. Egyik csoporttársam tenyészt kutyusokat, egyszer a kollégiumba becsempészte a kiskutyát, mert mondta, hogy ő úgy nem adja oda senkinek a kiskutyákat, amíg nem látta, hogy a leendő gazdi és a kutyus jól kijönnek és összepasszolnak. A leendő gazdi pedig csak hétköznap este ért rá "próbajátszani" a kutyussal, így átmenetileg nálunk rejtegettük a kis cupákot.

Van ilyen is.

2011. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétkedésből írtam, de mindegy. Nem adnék kutyát olyannak, akit nem ismerek. Ha most nem tud eljönni, akkor lesz alom egy vagy két év múlva is, amikor majd a körülményei már megfelelőek lesznek. Vagy a másik lehetőség, hogy én elvinném neki és legalább látnám hogy hova kerül, a vevő pedig kifizeti az utiköltségemet. Ez a variáció nálatok is szóba jöhet.
2011. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Pontosan így van. Tenyésztő nem ad úgy kutyát, hogy ne ismerné meg a gazdit, ne faggatná ki a körülményekről és ne válaszolna minden kérdésére.

A szaporítók házhoz is küldik, csak vigyék.

2011. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondtatok.

Amúgy tudnék vele foglalkozni. Most is van kutyusunk, neki szerettem volna társat. Nem jelent gondod az, hogy gyerek van mellette. Már van egy nagy lányom is, ő 5,5 éves és van egy pici. Nagyon jól elvannak így ők. Azért köszönöm, hogy válaszoltatok. Volt azért köztük jó ötlet is.

2011. dec. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!