Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire butaság görkorival...

Mennyire butaság görkorival kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
Így télen akarom tesztüzemben kipróbálni, görkorizni tudok, csak félek, hogy a kutya (foxi) elránt...
2011. dec. 28. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Vagy elcsúszol a jegen vagy a kutya elránt. Semmiképp se próbáld ki.
2011. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha jólnevelt a kutyád akkor semmi akadálya. Ha nem... Akkor inkább először nevelgesd.
2011. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan próbáld meg :D

én szoktam a labradorommal, még élvezi is :D

2011. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabb vagy, jobban lépést tudsz tartani a mozgásigényével. Ha elég jólnevelt és nem ránt el, akkor jó ötlet. Póráz nélkül nem sétáltatod?
2011. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Akiteki ***** válasza:
Egy foxi talán nem ránt el. Én huskykkal próbáltam ki, na az életveszélyes volt.:))
2011. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nagyon
2011. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én biztosan kipróbálnám (amilyen őrűlt kakadu vagyok :)) Huskykkal biztos kemény lehet!
2011. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már egy ismerős pulijával:) Háááát, egész addig azt hittem, hogy remekül görkorizok:D

Az a baj, hogy korinál elég egy erősebb húzás, és kibillensz az egyensúlyból. Szerintem inkább tavasszal próbáld ki (vagy legalábbis ne most, mert átmész 3 pocsolyán, és a koridnak annyi) és olyan helyre menjetek, ahol jó a beton, nincsenek gallyak, falevelek.

2011. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem életveszélyes, mármint pórázon biztosan az. Az én kutyámnak elég stabil pórázfegyelme van, de már nem olyan stabil ha futunk, hát még ha gurulnék... Póráz nélkül lehet, ha tudsz olyan helyet, ahol a kutya se tud kirohanni az útra, meg te is tudsz menni, és nem esel el.
2011. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi a töltésen szoktunk görkorizni, mert ott nincs autóforgalom. Póráz nélkül csináljuk, mert pórázzal úgysem tudnám megtartani, meg amúgy is több kutyával megyünk, szóval ők elvannak, szaladoznak és játszanak közben.
2011. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!