Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok kutyáitokról vicces,...

Írnátok kutyáitokról vicces, érdekes, aranyos, megható történetet ami meg is történt?

Figyelt kérdés

Az én kiskutyámról írok , mivel vele történt egy igazán vicces dolog. Ugye tegnap volt Szilveszter és az 5 hónapos kiskutyámat cseppet sem zavarta a petárda vagy a tüzijáték.

Amikor hallott egy puffanást akkor vonyítás szerű hangot hallatott , és a többi kutyám rákontrázott.

Kiskutyám vonít , utána a középső ugat , a legidősebb pedig nyöszörgött a lárma miatt. Át vittem a másik szobába , mivel a többit nem lehetett elhallgattatni...

Jöttek is a szomszédok , hogy mit csinálunk szegény kutyákkal. De aztán ők is csak nevettek.... :D


2012. jan. 1. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez még régen történt, volt 1 német dogunk meg egy kistestű keverékünk (aki még kölyök volt), hát a dog feküdt és a keverék meg rágta a pofáját, húzgálta és mikor ment el előttünk a postás, akkor a német dog hirtelen felült és a kiskutya meg lógott le az arcáról. Akkor ott vicces volt. Ugyanez a kutya, tűzet gyújtottunk a kertben és azt hitte, hogy megkell mentenie minket, ezért ellökdösött mindenkit a tűz közeléből, ő meg elkezdett a (nem volt nagy tűz, épp, hogy parázs volt) toporzékolni, hát az haláli volt:D. Megint ez a kutya, akkor tanultam járni, és mindig jött mellettem, mikor majdnem elestem akkor mindig belekapaszkodtam az arcába, és olyankor megse mert mozdulni, nehogy bajom essen. Hiányzik:( De ha nekem lesz gyerekem, akkor tuti, hogy lesz egy ilyen fajta kutyám. Bocsánat a hosszú szövegelésért.
2012. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Mindenkit felpontozok aki ír. Látom nagyon szeretted a kutyát. Milyen fajta volt ?
2012. jan. 2. 13:21
 3/19 Catz ***** válasza:
100%

Öreg kutyám még amikor fiatal volt, akkor fogadtuk be az utcáról. Be volt zárva a régi csirkeudvarba, amíg csináltuk a kerítést. Épp befejeztük az ebédet és marad egy kis hús és sárgarépafőzelék. Ezt megkapta a séta után. Következő látvány:

Kutya megkapja, megszagolja, ajkait felhúzza, nehogy hozzáérjen a szája a főzelékhez, fogaival kicsippenti a húsokat.


Megbizonyosodik, hogy nincs több hús -> orrával kilökdösi a fözeléket a kerítésen túlra és ráadásul hátat fordítva el is kaparja :-D

*********************************************************

A fiatal kutyám, az pedig lesben áll, amikor jön a postás vagy a szórólapos. De azt látni kell, olyan közel megy a kapuoz, hogy már egybeolvad vele, és csak akkor, amikor bedobják a szórólapot/levelet ugat fel sátáni hangján :) Halálra rémisztve a postást :D

2012. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igen nagyon szerettem, vele nőttem fel, ő egy német dog volt:), sajnos most nincs lehetőségünk tartani, mert panelba költöztünk, de remélem majd jövőre :)
2012. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer épp lefeküdni akartam és míg mindig a kiskutyám(Snoopy aki Blognese kiskutya)Snoopy felugratt az ágymra a kedvenc kis játékával és ugatni kezdett (persze a játékkal a szájában) :D Ezután lerakta a játékot és ugatni kezdett úgy hogy hátra felé ugrált :) És amikor ugatott leesett az ágyról. Olyat nevettem hogy anyáék is átrohantak hozzám :))) Nagyot nevettem rajta :D
2012. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !! Mindenkit felpontoztam... :)

És jó történetek az biztos.

2012. jan. 2. 18:31
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én kis bullmacim fittyet se hányt a tüzijátékra Szilveszterkor.

Annál jobban zavarta a Himnusz, nem tetszését kifejezve rázendített ő is :)))


http://www.youtube.com/watch?v=0YffMugXsDk&feature=g-upl&con..

2012. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De édesen nyöszörög :D
2012. jan. 2. 19:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Még régen történt, amikor a németjuhászunk még nem nőtt fel teljesen, szóval nem érte el a maximális testméretét. Ez fontos a sztori szempontjából. :) Nálunk a terasz léckerítéssel van elválasztva az udvartól, hogy a kutya nem tudja összejárni és a virágágyásba belemászni. Egyik nap a kiskapu lécei közé bedugta a fejét valamiért, de kihúzni már nem tudta... viszont ahogy erőlködött, sikerült az egészet kiemelnie a helyéről, úgyhogy amíg észre nem vettük, egy kiskapuval a nyakán rohangált az udvarban. Látszólag cseppet sem zavarta, hogy valami oda nem illő furcsaság van a nyakán. :D
2012. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

15 éves vagyok. Kb tavaly ilyenkor az egyik szomszéd eléggé beb*szott, és mindenfélét üvöltött rám, és a rottweileremre, azt mondta, lelövi, meg minden. És fenyegetően jött felém, és a kutyám felé, hát bevallom, megijedtem... És akkor közénk állt a kutyám, arccal a fäszi felé, és rámorgott. :) Olyan büszke voltam rá! :D Sajnos a kutyám pár hete, december közepén meghalt. :(

2012. jan. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!