Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ivartalanították a...

Most ivartalanították a kutyusomat, kell neki fájdalomcsillapító? Többi lent

Figyelt kérdés

8 kilós, 7 hónapos keverék szuka, sokkal lassabban tért magához, mint az eddigi ivartalanított kutyáim, sokkal jobban remeg, bágyadtabb...

mekkora fájdalmai lehetnek?...


a délutáni rendeléskor felhívom a dokit, hogy nem kellene-e neki valami fájdalomcsillapító, de addig is gondoltam, nem árt megkérdezni, hogy kinek van ilyen tapasztalata, van-e értelme begyógyszerezni, vagy direkt nem ajánlotta fel a doki ezt a lehetőséget, stb...



előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 5. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A műtét után kapnak 24 órás fájdalomcsillapítót, és 72 órás antibiotikumot általában, úgyhogy most még biztosan nem kell neki semmi. Hagyd, hadd aludjon.
2012. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
Holnapra már jobban lesz. Én semmit nem szoktam nekik adni ilyenkor. Ha kellene, akkor adott volna az orvos. Jobbulást a lányzónak!
2012. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem szokták őket teletolni fájdalomcsillapítóval igazából, mert ha nem fájna nekik a mozgás, akkor össze-vissza szaladgálnának és felszakítanák a sebet. Úgyhogy sajnos az ő érdekükben jobb, ha inkább fáj nekik, minthogy mehessenek vissza még egy körre.
2012. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapnak a műtét után fájdalomcsillapítót, nem kell nekik külön adni. Hagyd hagy pihenjen, minden állatot másképp visel meg az altatás, lehet ő érzékenyebb, nem szenved, ne aggódj. :) Pár nap és sokkal jobban lesz. :)
2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!:):)
2012. jan. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!