Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most visszafordíthatatlan?

Petrusi kérdése:

Ez most visszafordíthatatlan?

Figyelt kérdés
Elvittem a schnauzer szukámat egy kozmetikushoz, más ismerőseim(más fajta kutyájuk van) azt mondták, jól bánik a kutyákkal.Mielőtt otthagytam volna a kozmetikában, határozottan állította, hogy trimmeli és nem nyírja a kutyát.Aztán mikor visszamentem érte, mielőtt megkaptam volna a kutyust, azt mondta a szakember, hogy ő az egyetlen schnauzer, aki volt nála, de nagyon jól viselkedett.Aztán amikor megláttam Mollyt(a kutyámat) egy pillanatra megállt a szívem. A szép, drótos szőre teljesen le volt nyírva, a szakállát visszanyírták, a lávain lévő zászlók nem voltak sehol.Most kérdezem én, hogy lehet valaki ilyen? A kérdésem az, hogy ezzel most egy életre taccsra vágták a szőrét?
2012. jan. 7. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy jártam a westimmel.Ne aggódj szépen vissza fog nőni a szőre csak egy kicsit több időnek kell eltelnie.Egyszeri nyírással még nem teszi tönkre a szőrét.

Nagyon sok kozmetikus utál trimmelni,mert sokkal időigényesebb és a könnyebb megoldást választják.

2012. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így jártam én is annó a szukámmal. Rendbe jött, bár a szakálla kissé lassabban tudott visszanőni.
2012. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:

Visszanő. De remélem a kozmetikust felvilágosítottad, mit követett el?

A huskymnak a világkiállítás előtt kifésülte az összes szőrt a farkából. Csórikám úgy nézett ki, mintha egy üvegmosókefe volna a farka helyén.

2012. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!