Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlanátok? ...

Milyen tápot ajánlanátok? Acana vagy eukanuba afgán agár kiállítási kutyámnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind jók, én is kiállításozok, én Royal Caninnal etetek, de sokan etetnek eukanubával.
2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen kutyád van?
2012. jan. 7. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
A kutya fogja eldönteni, melyik a megfelelő neki. Látszani fog rajta, ha megfelelőt sikerül választanod.
2012. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként most fogok vele menni angliába egy kiállitásra.Eddig az eukanubát ette.
2012. jan. 7. 20:21
 5/9 Akiteki ***** válasza:

Ha eddig azt ette, miért akarsz váltani?

Tudom, az agarasok nagyon ajánlgatják az acanát, de nekem sem vált be a magyar agaramnál.

2012. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiállítás előtt nem is szabad váltani. Gondold el, nem jön be valami összetevője miatt a kutyádnak és, ugye, először általában a szőrön kezd látszani, ha valami nem stimmel.
2012. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz.Két hét és itt a kiállítás.Egy héttel előtte megyünk angliába.Oda is viszek egy 5 kg-os tápot.Ha aszőrének valami baja lenne az egyenlőa 0val.:)
2012. jan. 7. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenképp az acana.Sokkal jobb minőségű táp.
2012. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Orijenben és az Acana tápokban olyan magas a fehérje tartalom, hogy elég gázos tud lenni utána a kutya szó szerint :) Amúgy nincs vele bajom. Eddig nekem a Cibau vált be a legjobban, mert olcsóbb és a kutyám jobban szereti, mint bármely eddig kipróbált más kutyatápot (Hill's SP, Orijen, Acana, Royal Canin mindből puppy és felnőtt csirkés, vagy halas lett kipróbálva). Ugyanakkor a Cibau elvileg hasonlóan természetes anyagokból készül, mint az Acana, vagy az Orijen... csak éppen Olaszhonban készítik és nem Kanadában. Gondolom ezért is olcsóbb.
2012. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!