Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bajt jelent ha a kutyád már 1...

Szanomika kérdése:

Bajt jelent ha a kutyád már 1 és fél évesen szinte egész nap alszik?

Figyelt kérdés
puli

2012. jan. 9. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen a kedve? Eszik-iszik rendesen?
2012. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az egyik macskám ilyen, pedig még csak egy éves, folyton csak fekszik. és folyton mindent elkap. most is meg van fázva, levegőt sem kap szegény a takonytól, pedig a többi macska is ugyan úgy kinn van a hidegben, de nekik semmi bajuk sincs. szerintem gyengébb a szervezete és ezért fáradékonyabb is. vitaminhiány.
2012. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha unatkozik, mi mást csináljon? Örülj neki, hogy nem rombol. Amúgy meg vidd sokat sétálni, játssz vele, tanítgasd, rázd fel.

Vagy ha csak pár napja ilyen, akkor nézesd meg sürgősen dokival, mert valószínű beteg.

2012. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is egy Puli gazdi vagyok.

Ha rendesen eszik eszik akkor ez teljesen normális. Az enyém is ilyen napközben. Felnőtt lett a kutya egy kicsivel nyugottabb. Általában a Pulik este élénkebbek. De ha napközben is jön a séta vagy játék akkor felpörögnek.


Ha nem eszik és iszik rendesen akkor irány a doki!

2012. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!