Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy golden retrievernek...

Egy golden retrievernek milyen nyakörvet, pórázt ajánlanátok? (képet is linkeljetek)

Figyelt kérdés

Kép ha tudsz.

Köszi


2012. jan. 11. 17:50
 1/6 A kérdező kommentje:
szájkosarat is lehet linkelni,írni.
2012. jan. 11. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű, nem folytó bőr vagy textil nyakörv, mint ilyen (ez az első kép, amit megláttam googleban):

[link]

Póráznak is egy normális 1.5-2 méteres textil, bőr vagy lánc póráz legyen, csak ne flexi! Ezek kiképzéshez is, sétákhoz is tökéletesek.

Illetve az esti sétákhoz jó, ha van fényvisszaverő vagy világító nyakörv. Pl. ilyen:

[link]

2012. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szájkosárnak (bár én útálom és nem vagyok a híve, mert egy normálisan nevelt kutyához hülyeség) műanyagot, bőrt vagy textilt javasolnék. Az én kutyámnak ilyen van. Csak a buszozáshoz használjuk, ott kötelező.

[link]

2012. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!Szerintem olyan világító nyakörv lesz.
2012. jan. 11. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Szájkorár: (szerintem ez a fajta a legjobb: elfogadják és nem üt meg, mint a fém)

[link]


Póráz: (Bőr!)

[link]


Nyakörv: (Bőr, normál csatos, nem láncos)

[link]

2012. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! A kutyussal sétálni, futni fogsz vagy esetleg mentek úszni is? Mert ha igen, akkor a bőr nyakörvet felejtsd el, amúgy meg nagyon jó az is. Én a textil javaslom pórázból és nyakörvből is. Esetleg még a cinch it nyakörveket, nagyon jók, de itthon borsos áruk van (mondjuk lehet ennél drágábban is kapni bőrt)

[link]

póráz pl:

[link]

[link]

Szájkosarat csak akkor ajánlom, ha tömegközlekedéssel is utaztok, különben szerintem egyáltalán nem szükséges (illetve akkor, ha agresszív a kutya, de ez nem olyan fajta).

2012. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!