Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy golden retrievernek ezek...

Egy golden retrievernek ezek a felszerelések jók? (link)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

És a világító póráz tényleg vízálló és elemmel működik?


2012. jan. 12. 07:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Szájkosár linkben az első kép az amit gondoltam: [link]
2012. jan. 12. 07:12
 2/10 A kérdező kommentje:
*VILÁGÍTÓ NYAKÖRV
2012. jan. 12. 07:13
 3/10 anonim ***** válasza:

A leírás szerint a nyakörv igen, vízálló, és az elem cserélhető benne. Jónak tűnik, mert biztos elég messziről látszik. Városi sétához esetleg megfontolhatnád még ezt [link] ez is villogós, de spontán fényvisszaverő is, ami városi sétához épp elég. Lámpák fényében nagyon jól látszik. Nekem ilyenem van, nem villogós, csak láthatósági mellény-színű, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

A póráz tökéletes.

A szájkosár: ez sem rossz, maximálisan biztosít harapás ellen, de a kutyának annyira nem kényelmes, mert nem tud benne lihegni. Ez akkor nagyon jó típus, ha pl. állatorvosnál nem hagyja magát vizsgálni a kutya, és el akarják kerülni a dulakodást. Ha huzamosabb időre, pl. tömegközlekedési eszközökön használnátok elsősorban, akkor valami könnyű bőr vagy fém szájkosarat ajánlanék inkább, mert abban kicsit ki tudja nyitni a száját és nyáron tud lihegni. [link]

2012. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen jók, kivéve a szájkosár, abból én is valami "rácsos" fajtát javasolnék, ezek a nejlonok inkább harapásgátlók és eléggé tudják feszélyezni a kutyát.

Ha gondolod még nézz körül vaterán is, ott töredék árért megkapod ezeket (ebayről nem is beszélve).

Esti sétákhoz a villogó nyakörv mellé vagy akár helyett is tudom javasolni még a fényvisszaverő mellényt.

Van belőle jó pár típus:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Goldinak szájkosár?:O talán vadállatot akarsz nevelni belőle ?
2012. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a szájkosár biztos, hogy nem jó. A szájkosárnak olyannak kell lennie, hogy a kutya ne tudjon kiharapni belőle, viszont tudjon benne lihegni, hogy ne kapjon hőgutát (a kutyák csak lihegéssel és a talpukon keresztül adnak le hőt, nem képesek izzadni, mint mi, úgyhogy nekik ez extrém fontos). Ilyen típusú szájkosár nem teljesítheti mindkettőt, úgyhogy válassz inkább egy rendes kosaras fajtát, bőrt vagy műanyagot.
2012. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az utolsó előttinek írom hogy csak buszra meg ilyesmikre!!
2012. jan. 12. 14:22
 8/10 anonim válasza:
Figyelj!Szerintem a szájkosár ráér..Majd meglátod milyen lesz.De ha nagyon akarod :O
2012. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Buszra kell a szájkosár..ha akarod ha nem..megbüntetnek érte..viszont itt nálunk ha még kölyök nem kell rá,de ha felnő kell,mert a sok idős ember fél tőle..

Kérdező: Szerintem ez így jó :)

2012. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!