Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szretnék egy golden retriever...

Szretnék egy golden retriever kiskutyát, de ahhoz meg kellene győznöm a szüleimet?

Figyelt kérdés
Már pici korom óta szeretnék egy goldit, és most van itt az idő, hogy puhítsam a szüleimet. mit mondjak, mit tegyek?
2012. jan. 12. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok! De fel kell adnod nekem se ment :(

De nézz anyukádra nagy szép szemekel és próbáld meg kiborítani hogy azt mondja hogy elég volt veszek egy kutyát.

Nem bizti hogy sikerül! KERTESHÁZBAN VAGY LAKÁSBAN LAKSZ?

2012. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Fontos az életkorod illetve , hogy a kutya mennyit eszik mennyi törődést, gondozást igényel. Ha elmultál 12 vagy éppen 12 vagy akkor már azt mondhatja az ember, hogy a gyereknek már van ennyi felelősségérzete, hogy kutyát kapjon. Nézz utána, a gondozásának, illetve nézd meg azt is, hpgy mennyi időt kell vele játszani, és hogy mennyit ezsik egy nap. Ennek a költségeit kalkuláld az annyagi helyzetetekhez. Ha ez megvan akkor OK. Fontos, hogy legyen időd vele törődni, ezért, úgy gondolkozz, hogyha hideg idő van kint akkor is elviszed sétáltatni a kutyát. Tehát ilyenekbe is gondolj bele, mert NÉHA azért előfordulhat. Ha a szüleid belemennek én azt mondom, hogy inkább tavasszal, mert akkor nincs hideg kint hanem jó idő van, így a kutyával i s többet tudsz foglalkozni a jó időben. Mindegy! Ha mindenáron kutyát akarsz akkor legyél min:11 és a kutyát tavasszal vedd.
2012. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első.Én 13/L vagyok.És én is ugyan így vagyok vele.DE AZ NAGYON FONTOS HOGY KERTESHÁZBAN LAKTOK VAGY LAKÁSBAN!!!!! Én lakásban és gondolom az apám azért nem engedi mert "kutya lakásba nem való"
2012. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező itt vagy????????????????????
2012. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Anya, szeretnék egy kutyát. Van rá 150-200 ezer forintotok?"
2012. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Annyi nem kell rá az apám tud 35-50 ig is venni
2012. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aha, és a kutya majd megkeresi magának a kajára és ellátásra valót.
2012. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35-50? jó vicc... Csak majd lestek ha a kutyának valami súlyos betegsége van és több száz ezret kell a kezelésekre költeni... És a kajája? Havonta 10-20 ezer..
2012. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért vannak ellenpéldák is. Én faluban lakok. Na itt elhihetitek, hogy mindig az megy "nincs pénzem". Minden szomszédunknak van kutyája és mind él virul, pedig vagy ingyen volt vagy max 30e. Házi kosztot kap mind és az állatorvosok nem álltaknak soha sorba. Hozzá tetszem én csak tenyésztőtől vennék és prémium táppal etetném csak nem mindenkinek van erre pénze. örül ha megél.
2012. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kertesházben lakunk ekég nagy kerttel. 14 múltam, és anyagilag is el tudnánk látni a kutyust. Köszönöm a válaszautokat. Ezek után?
2012. jan. 14. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!