Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jön rózsaszín színű...

Miért jön rózsaszín színű váladék a kutyám orrából?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete vettem észre,hogy a kutyámnak mintha folyna az orra, ráadásul ilyen barnás színű(néha rózsaszínes). Hozzá kell tennem,hogy kb. 1 hónapja folyamatosan ilyen prüszkölő hangot ad ki, vagy nem is tudom, néha meg olyan,mintha így visszaszívná a taknyát. 1 hónapja volt műtétje, akkor kérdeztem az állatorvostól,hogy mi lehet ez(akkor még nem jött belőle váladék, csak prüszkölt) és mondtam neki,hogy régen sipoly volt az orrában de már elmúlt. Azt mondta,hogy valószínűleg az maradt vissza neki.

Lehet,hogy felszippantott valamit?


2012. jan. 17. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Bele is nézett a doki? nagyon úgy néz ki, vagy van benne valami. Vagy idegen test, vagy elváltozás.
2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rózsaszín váladék nagyon nem hangzik jól. A helyedben elvinném megmutatni állatorvosnak, direkt ezzel a problémával és nem csak mellékesen megemlítve. Egy antibiotikum-kúra talán nem ártana neki. Ha idegen test van az orrában, akkor is gondold el, hogy begyulladhattak körülötte a szövetek, ahogy próbálnak szabadulni attól a dologtól. De lehet fertőzés is.
2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!