Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai pit bull terrier...

Amerikai pit bull terrier kennel magyarországon?

Figyelt kérdés
Van magyarországon megbízható APBT kennel? Gugliztam és találtam 1-2-t, de a weboldaluk alapján nagyon komolytalannak tűnnek.
2012. jan. 18. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem pittet tenyészteni tilos, így nem is lehet hivatalos kennel.
2012. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy már eltörölték a pit bull törvényt.
2012. jan. 18. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2009 vagy 2010 év végén eltörölték ezt a hülye törvényt. Anno a Selmeczi (Pitbull) Gabriella harcolta azt ki, hogy tiltva legyen. Pedig neki is hasonló állkapcsa van. Most is befolyásos pozícióban van, de most épp más hülyeségeket csinálnak.
2012. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
2012. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt minkét helyen láncon tartják a kutyákat.Szép kennel:(
2012. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Azt meg sem néztem. Ennyit találtam. Gondolom a többi sem jobb.
2012. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondolom nem telt még el annyi idő a pit bull törvény eltörlése óta, hogy komoly kennelek jöjjenek létre.

Kár, pedig amilyen rossz híre van a piteknek, jó lenne megmutatni, hogy milyen remek kutyát lehet nevelni belőlük.

Úgy tűnik akkor marad az amstaff.

2012. jan. 18. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem ha ennyire elkötelezettje vagy a piteknek és tudsz vmennyire angolul vagy németül,nézzz meg külföldi kenneleket.És ha ugy döntesz rendelj tőlük kutyust,igaz nem olcso,de biztos h eredeti piteket kapsz és nem bordeauxi dog keveréket!:)
2012. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!