Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék német dogot, azt...

Szeretnék német dogot, azt hallottam, hogy nagyon megbízható gyerekek mellé. Nekem 3 lányom van . Ahogy a videókat néztem akkor találtam ezt, amit ámulva néztem, nem így olvastam róluk. Menhelyről szeretnék egy 5éveset elhozni. Merjem a videó után?

Figyelt kérdés

[link]

mi a véleményetek, akik értenek a német doghoz?



2012. jan. 20. 18:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

hát nem kérdeztem,szerintem nem ivartalanított.

igazság az volt,hogy anyukámnak mentünk a menhelyre kutyáért, de mivel már szívem vágya egy német dog, és megláttam, hát azóta nagyon foglalkoztat a kérdés.azt mondták menjünk el a gyerekekkel, és sétáltassuk meg, ismerkedjünk vele,hogy milyen.

2012. jan. 20. 19:17
 12/27 anonim ***** válasza:
9%
ott ne merjétek hagyni!
2012. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd haza szerintem egy kevés idővel és neveléssel nagyon jó barátotok lesz. Ami fontos a német dognak következetes, de szeretettelyes nevelés kell.
2012. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ne egy videó alapján válassz kutyát.

Nekem már volt Német dogom egy kan. Más kutyákkal 2 gyerekkel jól kijött. Ki nagykutyával egyaránt türelmes volt gyerekekkel is. De igen. Ha jött valaki hozzánk gyerek játszani akkor be kelet zárni mert ha valamit játszottak és az az idegen gyerek valami miatt csak fel emelte a kezét és az enyémek ott voltak a dog azonnal ugrott volna. De amúgy a gyereknek is szót fogadott meg minden. Nem engedett be senkit ha mi nem hagytuk de amúgy meg nagyon jó kutya volt. ha valakit be engedtünk azzal barátkozott. Úton is bárki simogathatta.

2012. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Ja és egy 5 éveset ne. A dogok álltalában 6-7 évig élnek.
2012. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Igen, osztom az előző véleményét. Sajnos viszonylag rövid ideig élnek, mert eléggé nagytestűek, és hajlamosak izületi problémákra is.
2012. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha bizony szegény nem érdemelne meg legalább az utolsó pár évére egy rendes családot...
2012. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd el én biztos nem hagynám. Csak szeretetre vágyik nem fog bántani senkit. Gondoljatok arra hogy megmentetek vele egy életet.
2012. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A videóhoz meg annyit szólnék hozzá, a kutya a saját területét védte a behatolótól. Nyilvánvalóan nem volt rendesen megnevelve, a saját kisgazdiját sem tekintette falkavezérének, egyszerűen csak intézkedett, ahogy jónak látta - és mivel senki nem mutatta meg neki, hogy szerintünk mi a "jó", végső soron "rosszat" csinált. Megelőzhető lett volna a baj egy kis odafigyeléssel.
2012. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt egy gyönyörű kan német dogunk. 4éves korában fogadtuk be, mert szökött és az előző gazdája el akarta altatni. Mint kiderül semmit nem foglalkozott a kutyával ezért lépett le mindig, tőlünk ki sem mozdult még a nyitott kapun sem, ha nem volt rajta póráz. Szerintem nagyon megbízható, de nevelés kérdése. Mikor a kutyát befogadtuk akkor voltam vagy 6-7éves, tesóm meg 3. Nagyon nyugis volt, én sétáltattam, nem húzott el, pedig megtehette volna :), tesóm meg meg is lovagolta. A házat rendületlenül őrizte, akit beengedtünk azzal nem problémázott, aki önkényesen bejött az 2lépésnél tovább nem jutott, mert a kutya nem engedte tovább (harapni sose harapott meg senkit, csak szépen szembeállt vele és ugatta).10éves koráig velünk volt, és senki sem bánta meg hogy hozzánk került.
2012. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!