Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék segítséget...

Honnan tudnék segítséget kérni ivartalanítás ügyben?

Figyelt kérdés
Befogadtunk 1 kan kutyust, és szeretnénk ivartalaníttatni. Fél éves elmúlt már. Utcán élt eddig. 7800ft az ivartalanítás, és sajnos ezt nem tudjuk finanszírozni. Sokan most lehet megszólnak, de nem volt szívünk hagyni az utcán elpusztulni. Köszönöm a segítségeteket!
2009. máj. 27. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Bocsi, de megkérdezhetem, internet előfizetésre van pénz? 7800 forint az nem összeg, könyörgöm.
2009. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát menhelyen lehet hogy olcsobban elvállalják.De a mi árainkhoz a 7800 kevés. Nállunk 15 ezertől kezdödik sajnos:(Amugy ha az orovosotokkal megbeszálitek hogy pl hónaponta visztek 3000 forintot és igy 1-2 honap alatt meg is van az ára.
2009. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha rendes az orvosotok akkor biztos hitelbe is kilehet fizetnetek!

És Én nem szóllak meg Én nem is ivartalanítottam a kutyámat és remekül megvan!

2009. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben felhívnék egy állatotthont. Sajnos őket sem veti fel a pénz, úgyhogy anyagilag nem valószínű, hogy tudnak segíteni, de talán tudnak ötletet adni, hogy mit csináljatok.
2009. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

www.mancsok.hu

Ha budapesten élsz,nézd meg az oldalt,hívd fel a rendelőt,majdnem biztos,hogy tudnak segíteni ezügyben.Ez egy újpesti rendelő,olyan szakértelemmel,és emberséggel,amivel sehol máshol nem találkoztam még.

Sok sikert!

2009. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem saját net, hanem a szomszédban szoktam gépezni. Szóval erről ennyit.

2009. máj. 27. 20:02
 7/17 A kérdező kommentje:
Én mindenképp szeretném ivartalaníttatni. Sajnos én Debreceni vagyok.
2009. máj. 27. 20:04
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

A Zöld Zebra szokott tavasszal és ősszel ivartalanítási akiókat szervezni. Úgy tudom nem csak budapesten. Keress rá a neten, ha tudsz. Mi is ivartalanitottuk ismerős dokival és még így is nagyon-nagyon kedvezményes áron 6000Ft volt 2006-ban. Esetleg részlet fizetéssel ha más nincs.

Sok sikert.

2009. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rokonod vidéken? Én is debreceni vagyok, de én is sokalltam a debreceni árakat és vidéken ivartalanítattam ott 6 ért megcsinálta. Bár ez a kutya súlyától is függ.
2009. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy beszélj a dokival a részletfizetés lehetőségéről. Ha fontos neki h az emberek felelősen tartsanak állatot, akkor szerintem belemegy.
2009. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!