Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves amstaff ehet jól...

Fél éves amstaff ehet jól átfőtt csirkefarhátat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
az enyém evett.
2012. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nasinak igen, de egyébként jobb, ha nagyrészt tápot kap, hogy megkapjon minden szükséges tápanyagot a fejlődéshez. Persze házikosztból is össze lehetne rakni, de a kérdésből ítélve nem vagy szakértő a témában, így én inkább a tápot javaslom.
2012. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
én azt hallottam hogy ha érzik rajta a vér szagát akkor nagyon agresszívek és hamisak lesznek!! :) de átfőve ehet
2012. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi a fenének kell a mai aligcsirkéből készült farhátat jól átfőzni?

Csak forró víz éri és már kész is.

Amúgy tök felesleges már úgy odaadni, mert a lényeg, már, ami egyáltalán van benne, kifőtt belőle.

2012. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem amsaffom de kölyök kutyám van szoktam neki rendszeresen adni főve belsőséget, csirke nyak és farhátat. Nem volt még gond belőle.
2012. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, sőt, kell is neki, hogy a fogait erősítse és tisztítsa.

Bár ez nem teljesen a kérdéshez tartozik, de azért kiírom, hogy lehetőleg akkor add neki oda, mikor vele vagy, hogyha esetleg valami gond lenne, megakad, stb., tudj segíteni rajta. Már hallottam olyat, hogy mikor elment valaki otthonról egy csontot hagyott a kutyának, hogy ne unatkozzon és történt valami, hogy rosszul nyelte le. Nem tudom, pontosan mi lett vele, de ez nagyon kockázatos tud lenni. Bocsi az OFF-ért!

2012. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18:19-es, ez egy óriási tévhit. A kutya ragadozó állat, normális neki, ha vért érez, szagol. Valahogy a kutyáim eddig sosem lettek vérengző, kiszámíthatatlan fenevadak, pedig elég sok pockot, egeret, patkányt és hasonlókat fogtak már séták során és otthon is. (Nem háziállatokat!)

Sőt, amikor az egyik lajka kutyám még régen lefojtott a nagymamámnál egy csirkét és a felét felfalta, mikor odaértem simán el tudtam tőle venni a maradékot és nem lett se vad, se hamis, se kiszámíthatatlan, csak szimplán boldog és elégedett, hisz ragadozó állatról volt szó.

2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

,,kérdésből ítélve nem vagy szakértő a témában"


Miután amsaffom nem volt még ,csak napi szinten látottan anyáméknak évekkel ezelőtt ezért tettem fel a kérdést.


Volt már kutyám etettem is vele meg táppal,de nem hinném hogy minden fajta egyforma illetőleg hogy tápnak kellene lennie a fő táplálékának...

2012. jan. 22. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Szó szerint azt értettem alatta, hogy nem vagy táplálkozástudományi szakértő, nem leszólás akart lenni :)
2012. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak táppal etetők. Vannak, akik vegyesen adják. Vannak, akik főznek mindenféléből és vannak a BARF etetők. Ha Te nem érzed megfelelőnek a tápot, etess másként. A lényeg, a kutya megkapja a korának megfelelő anyagokat.
2012. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!