Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyusok...

Milyen fajtájú kutyusok vannak amelyikek kb. akkorák mint egy (normál, nem mini) yorki?

Figyelt kérdés
Olyan kutyust szeretnék amik akkorák mint egy yorki, de 30.000 Ft-ot most nem szeretnék kutyára költeni max egy 10- est.Az lenne a lényeg, hogy tudjam magammal vinni,tehát pl. egy westie már nagy lenne...
2012. jan. 22. 19:11
1 2 3
 1/26 maoamom ***** válasza:
100%
10ezer Ft-ért nem fogsz fajtatiszta kutyát kapni. Menj be egy menhelyre, ott akár ingyen is elhozhatsz egyet, és még életet is mentesz.
2012. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de tenyésztőtől még 30ezerért sem kapsz kutyát, minimum 100ezerért. Ha ennyire olcsón akarsz egy élethez hozzájutni és inkább spórolnál, hisz az, hogy egészséges, nem számít, akkor menj csak szépen persze szaporítóhoz, ott találsz még olcsóbban is kölyköt, csak aztán ne csodálkozz, hogy a normális, felelősségtudó kutyatartók messziről elkerülnek téged és nem jószívvel fognak emlegetni.

Most komolyan egy olyan életen akarsz spórolni, ami akár több, mint 10 évig melleted élhet és boldoggá tehet, ha nem ideggyenge és beteges? Márpedig ennyiért, szaporítótól csak ilyen kutyát kaphatsz. Gondolom aztán az orvosi költségeken is spórolnál...

Vagy mehetsz menhelyre és valami jót is tehetsz. Olcsón.

2012. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem hogy 10ezer Ft-ért, de még 30eFt-ért sem kapsz fajtatiszta kutyát. A szaporítók szoktak keverék kiskutyákat ennyiért árulni.

Menhely a legesélyesebb amúgy, hogy kifogsz egy kistestű, keverék kölyköt, de elég csekély az esélye, hogy kisebb legyen, mint egy westie...


Ha megkérdezhetem, hova vinnéd magaddal, ahova pl. a westie már nagy?

2012. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó szerintem úgy gondolta a kérdező hogy egy táskába elférjen. Kedves kérdező most a Kecskeméti menelyen vannak csivava keverékek egy szaporítás felszámolásából.
2012. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Akiteki ***** válasza:
Menhelyen nem hogy olcsón, de egyenesen ingyen kapsz kutyát. Jó esetben már az ivartalanítással sem lesz gondod.
2012. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam egyébként én is... Már csak abban reménykedek, hogy pl. vonatra vinné táskában, nem pedig az utcán...
2012. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Úristen nyugi van emberek!:D 0éves koromtól kuytákkal vagyok körülvéve,jelenleg is van 2, higgye el mindenki, hogy ha valaki kutyabarát akkor az én vagyok.Többre tartom őket mint az emberek.Nem akarok spórolni egyáltalán, de elég sok kutyát lehet ajándékba elhozni, a menhelyeken is van sok fajtatiszta kutya, csak kell valami elindulási pont, hogy milyen fajtákat nézzek.És képzeljétek már 2 helyen láttam ingyen elhozható tündéri kis yorki kutyákat, csak mindegyik mini volt, olyat meg nem szeretnék.És képzeljétek, van egy westiem, sajnos egy 8kilós kutyát 1kézzel nehezen bírok el és a buszon is csúnyán néznek rám, míg egy yorki méretű kutyát bátran vihetek akárhova ha épp úgy adodik.Innentől az írjon aki válaszol a kérdésemre!!Igazán köszönöm.
2012. jan. 22. 19:39
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Mini yorki nem létezik, tehát azok valószínű azért vannak ingyen mert betegek, vagy átverés a hirdetés.


2. mi lesz a westievel? nem fér el a táskádba ezért lecseréled?


3. Menhelyeken találsz kistestű kutyákat, de ott is illik adományt adni (oltások, ivartalanítás ára), viszont ha neked a 30eft is sok akkor nem igazán értem hogy fogsz eltartani 3 kutyát, főleg hogy ezek az apró ebek elég érzékenyek, magas orvosi költségekre lehet számítani.

2012. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2012. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha ennyire értessz a kutyákhoz, miért itt kérdezed meg?

Egyébként bár mindenki tudna valószínűleg válaszolni a kérdésedre, de mivel te is azt írtad, hogy szaporítótól hoznál el kutyát, kicsi az esélye, hogy fogsz kapni egyetlen kedves hangvételű választ is, mert bár azt állítod magadról, hogy kutyabarát vagy, ez mégsem igaz, hisz azzal, hog szaporítókat támogatsz, pont azt éred el, hogy egyre több beteges, rossz génállományú kutya lesz.

Tudod, ha egy kutyát is megveszel szaporítótól, ő másik tizet fog csinálni, mert neki ez megéri. Ha meg nem tudja őket eladni, akkor jönnek fb-on a hírdetések, hogy ha valaki nem viszi el a kölyköket, akkor altatás vár rájuk.

2012. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!