Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem Agilitys...

Tudnátok nekem Agilitys könyveket ajánlani? Esetleg ami online tölthető?

Figyelt kérdés
Spánim van:D
2012. jan. 24. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvet? Mármint amiből tudsz tanulni? Akkor inkább már youtubeon videokat nézegess, azzal könnyebb. :) Vagy ha van közelben kutyasuli ahol tartanak edzéseket akkor az lenne a legjobb. :D
2012. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy internetes oldal, de itt kutyatrukkok vannak: *****


Én is használtam a kutyám tanításához, és szerintem nagyon jó! :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Agilityt nem nagyon érdemes könyvből elkezdeni tanulni, én is próbálkoztam vele. Elméletben nagyon sokat tanultam, de a saját kutyámmal rengeteg hibát követtem el, aminek most iszom a levét. Ha van lehetőséged edzésre járni, én inkább azt ajánlom. Nem kell rendszeresen sem járni, de ha már van egy edzőtök aki rendelkezik tapasztalattal el tud látni tanácsokkal, valamint kívülállóként jobban látja a hibákat. Ha könyvből olvasol elméletben ott leszel jobban, át fogod látni a dolgokat, de magadtól nagyon nehezen fog menni a kutya felépítése. És azért az agility egy elég komplex sport, ahogy a többi is. De én azt tartom, itt sokat számít a külső szemlélet.

Online letölthetőt nem tudok, viszont itt van néhány ami neten megrendelhető:

Ez van meg nekem is. Igaz nem olyan részletes de nagyon lényegre törő és nagyon átfogó képet ad.

[link]

Ezt olvastam már régebben, nekem tetszett. Szép részletes, sok tanítási metódust mutat be, ebből több mindent tudsz szemezgetni.

[link]

2012. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én még nem találkoztam olyan agilitys könyvvel ami annyira átadott volna bármi elméleti tudást...

jó h h kell megtanítani az aksikat (de hát ez is kutyától függ, szabályok, ilyenek...)

meg írásban ezt nem igazán lehet átadni...

én is azt ajánlom h inkább keress fel egy iskolát, ahol elsajátíthatjátok normálisan az alapokat ;)

2012. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!