Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát válasszak...

Milyen kutyafajtát válasszak első kutyának, hogy később alkalmas legyek "keményebb", ÖV-re alkalmas kutyát tartani?

Figyelt kérdés

Minden álmom egy Örző-Védőre alkalmas kutya,amivel járnék kutyasuliba,kiképezném..stb. Viszont mivel mégcsak első kutyám lenne ezért nem merek bevállalni egy ilyet,maximum hasonlot.

Labrador,Golden...nem érdekelnek:)

Rengeteg szabadidöm lenne rá,délután 2-től bármeddig. Kert is van.


2012. febr. 3. 17:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha vinnéd az ÖV-t oviba, kutyasuliba stb., akkor bevállalhatod akár első kutyának is - én is ezt tettem :)

Így "felügyelet alatt vagytok" és ha gond van, ott a segítség.

2012. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idős vagy?
2012. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
18 leszek:)
2012. febr. 3. 17:54
 4/26 anonim ***** válasza:
Németjuhász abból is a legritkább a fekete, azok a legjobbak, munka vérvonalba ők fognak a legjobban.
2012. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Értem :)

Mit szólnál egy boxerhez?

2012. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen,néztem de valahogy a boxer nem tetszik.Pedig általában nincs bajom a nyomott orrú kutyákkal.
2012. febr. 3. 17:57
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem bullmasztiffom van. Nem tudom milyen erőnlétben vagy, ezért nem merem ajánlani. Az enyém most 7 hónapos, 30 kg. Alapjába véve nincs vele gond, de ha egy pillanatra lankad a figyelmem, pórázon van és megindul hirtelen, akkor azért nem kicsit ránt rajtam :)
2012. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Először nekem sem tetszett a boxer, ódzkodtam tőle, de ha kiskutyát akartam, akkor márpedig boxerhez ragaszkodott a párom.


Mikor megláttuk az almot, a mi kis boxerünket, mindez elszállt, mikor a karomba fogtam először a picit, egyből szerelmes lettem belé!!!


Szerintem külső alapján ne hamarkodd el a döntést, a boxer egy nagyon szuper csapa szív-lélek kutyus!! :)

2012. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én később Argentín dogot szeretnék:))) Minden álmom.

És egy német doghoz mit szoltok? Kezdetnek jo lenne?

2012. febr. 3. 18:01
 10/26 anonim ***** válasza:
Egyet ne felejts el! Mire egy ilyen kutya teljesen beérik, az kb. 1,5-2 év. Addig bírnád erővel, ha arról van szó?
2012. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!